Ranní bolest krční páteře a tuhý krk

4
3.1.20 10:47

Ranní bolest krční páteře a tuhý krk

Zdravím všechny a prosím o radu. Koupila jsem si anatomický polštář. Žádná specialita, klasický základní z matrketu. Ale doufala, jsem že to bude lepší něž normální péřový polštář. Jenže… Večer na usínání super. Ráno se ale budím a mám bloklý krk. Tuhý a bolavý. Máte prosím někdo zkušenost, jestli to chce jen čas nebo je o celé špatně. Spím na něm od Vánoc. Dík za každou zkušenost :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3.1.20 10:57

Mě po těchto polštářích ten krk bolí víc. Takže jsem je dávno vzdala, koupila jsem si kvalitní „normální“ polštář, kde si můžu sama upravit výplň a takový maličký polštářek, který si na tento velký dám pod ten krk jak potřebuji a to je zatím nejlepší řešení, co jsem našla… Vozím si to takto i s sebou, protože už jsem skončila na kapačkách na neuro a nikdy víc. Taky hodně pomáhá cvičit na krk, to mi tenkrát Mudr. řekla, že pokud na to nebudu cvičit, můžu se rozkrájet a lepší to nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16966
3.1.20 12:07

No tak ti zjevně ten polštář nedělá dobře.

To se stává.

můžeš ho ještě vrátit?

Jinak potřebuješ zajít na fyzioterapii a nechat si připravit nápravné cviky na svalové dysbalance konkrétně na tvoji páteř a cvičit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
6.1.20 15:11

Děkuji za rady. Normálně nějak bolestmi netrpím, ale cvičení nikdy není k zahození :-). To jen po tom polštáři. Zajímají mě zkušenosti ostatních. Třeba jsem si jen neměla kupovat prostě ten nejlevnější obyč… Jen se mi nechtělo dávat moc peněz za drahé z paměťové pěny a tak. Ale asi se to ošidit nedá :-D
Kdyby měl někdo další zkušenost, budu moc ráda :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
6.1.20 19:19

Také mám nějaký anatomický s paměťovou pěnou a mám období, kdy se mi na něm spí hodně dobře a pak dny, kdy mě bolí krk a kolikrát i ramena- asi prostě jak je indisponovaná krční páteř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.1.20 15:05

Tak původní polštář se mi vrátit už nepodařilo. Ale mám úžasného manžela, který mi dal jako dárek nový polštář Alex a ten úžasný. Byl tedy podstatně dražší, ale už na něm spím cca týden a pohoda :-) Není nad skvělé chlapy ;-)
Nechce mi prozradit, kde ho koupil, ale jak to vypátrám, hned mu jej taky naoplátku koupím :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat