Ranní bolest v krku z rovnátek na noc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 07:57
Ranni bolest v krku z rovnatek na noc?

Treba mate nekdo zkusenost…dcera ma na noc rovnatka…posledni dobou si skoro kazde rano ztezuje na bolest v krku…po vycisteni zubu a napiti je to lepsi…odezni behem par hodin…krk ma cisty…je mozne…ze jak dycha v noci usty…ze ji vyschne v krku a pak krk boli?

Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 13.10.18 08:16

Čistí rovnátka pořádně? Já je dávala do vody s tabletou na čištění protéz. Nosila jsem je 4 roky, nikdy jsem takový problém neměla, taky dýchám pusou, i bez nich :oops: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 08:17

Ano…cistime pravidelne…

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 13.10.18 08:20
@Anonymní píše:
Ano…cistime pravidelne…

Nemůže to být spíš změnou počasí? Manžela taky bolí ráno v krku, když přijde pozdim/jaro. Nikdy z toho nic není.
Ale třeba jí to může dráždit, jestli je začala nosit teď a dřív dýchala nosem… :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 08:23

Nosi je jiz druhym rokem …

Prof. Farnsworth
Kelišová 5287 příspěvků 13.10.18 08:24
@Anonymní píše:
Treba mate nekdo zkusenost…dcera ma na noc rovnatka…posledni dobou si skoro kazde rano ztezuje na bolest v krku…po vycisteni zubu a napiti je to lepsi…odezni behem par hodin…krk ma cisty…je mozne…ze jak dycha v noci usty…ze ji vyschne v krku a pak krk boli?

Může to být dýcháním pusou - nemám rovnátka, ale stává se mi, že když mám rýmu a plný nos, tak mě ráno bolí v krku právě proto, že dýchám pusou. Pomáhá na to šátek na krk - mít zakrytý krk (ne pusu ;) ) - asi tím, že je krk v teple.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >