Reklama

Ranní bolest v krku z rovnátek na noc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 07:57
Ranni bolest v krku z rovnatek na noc?

Treba mate nekdo zkusenost…dcera ma na noc rovnatka…posledni dobou si skoro kazde rano ztezuje na bolest v krku…po vycisteni zubu a napiti je to lepsi…odezni behem par hodin…krk ma cisty…je mozne…ze jak dycha v noci usty…ze ji vyschne v krku a pak krk boli?

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20456 příspěvků 13.10.18 08:16

Čistí rovnátka pořádně? Já je dávala do vody s tabletou na čištění protéz. Nosila jsem je 4 roky, nikdy jsem takový problém neměla, taky dýchám pusou, i bez nich :oops: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 08:17

Ano…cistime pravidelne…

radkka
Generální žvanilka 20456 příspěvků 13.10.18 08:20
@Anonymní píše:
Ano…cistime pravidelne…

Nemůže to být spíš změnou počasí? Manžela taky bolí ráno v krku, když přijde pozdim/jaro. Nikdy z toho nic není.
Ale třeba jí to může dráždit, jestli je začala nosit teď a dřív dýchala nosem… :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 08:23

Nosi je jiz druhym rokem …

Prof. Farnsworth
Závislačka 4375 příspěvků 13.10.18 08:24
@Anonymní píše:
Treba mate nekdo zkusenost…dcera ma na noc rovnatka…posledni dobou si skoro kazde rano ztezuje na bolest v krku…po vycisteni zubu a napiti je to lepsi…odezni behem par hodin…krk ma cisty…je mozne…ze jak dycha v noci usty…ze ji vyschne v krku a pak krk boli?

Může to být dýcháním pusou - nemám rovnátka, ale stává se mi, že když mám rýmu a plný nos, tak mě ráno bolí v krku právě proto, že dýchám pusou. Pomáhá na to šátek na krk - mít zakrytý krk (ne pusu ;) ) - asi tím, že je krk v teple.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >