Ranní kašel-zahlenění?

138
26.3.14 12:02

Ranní kašel-zahlenění?

Ahoj všem, mám kluka 3,5 let. Byl trochu nastydlý, měl rýmu-častojsme dávali vincentku, na noc apo ránu dětský Nasivin. Docela i kašlal, ale jen při usínání-dr. poradila zvýšit polohu hlavy, vyvětrat před spaním, zvlhčit vzduch a často smrkat a hned to zabralo. Problém je, že rýmu už teď nemá-přesto mám pocit, že mluví jako když má ucpaný nos(ale nosík je čistý, prostříknu jej vincentkou, vysmrkáme a skoro nic tam není) a ráno kašle, vždy když vstane a jdem čůrat, tak kašle, pak když sedí…ale jdem do školky a už dobrý, pak si jednouzakašle při převlíkání a už nic. večer nekašle už vůbec (taky se snažíme odbourat cucání palce-tomu ke kašli nepřidávalo :-( a řekla bych, že se to daří a brzy to odbouráme)Nechce se mi dávat mu sirup na kašel když za celý den zakašle všehovšudy 3×. Myslíte, že je zahleněný a měla bych pořídit něco v lékárně? máte nějaký tip? díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16744
26.3.14 12:08

Vysadila bych jogurty a mléčné výrobky, o jogurtech je známo, že zahlenují

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MartickaNela
26.3.14 12:13

Sousedka mi radila Jitrocelový sirup, není to lék, jen doplněk stravy a je už od 1 roku.

• Citovat
  • Nahlásit
16744
26.3.14 12:31

Chtělo by to asi posílit imunitu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11435
26.3.14 12:37

Vyšetřit nosní mandli a udělat výtěr z nosohltanu.

Naší malé to způsobuje rezistentní pneumokok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3176
26.3.14 12:48

Mladšího takhle trápila zadní rýma. Dala jsem sinupret, rýma se spustila a bylo po kasli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat