Ranní moč do odpolední poradny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 08:21
Ranní moč do odpolední poradny

Ahoj holky, dneska mám poprvé poradnu až v 16 hodin a jako vždy chtějí ranní moč. Minule jsem měla nějakou bílkovinu a krev podle papírkového testu, takže tu dnešní budou posílat do laboratoře. Moč jsem si odebrala už kolem 6. hodiny, kdy jsem vstávala, ale teď řeším, co s ní - do ledničky? Nebo stačí nechat v pokojové teplotě? Nebo raději nabrat čerstvou před poradnou? Měla jste některá poradnu odpoledne - jak jste to řešili? Pardon za blbý dotaz :oops:

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 08.07.19 08:26

Já dávala do ledničky, ale jen pro pocit. Podle mě je to jedno. Hlavně jim nedávej čerstvou odpolední. Když chtějí ranní, myslí tím ranní.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17018 příspěvků 08.07.19 08:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dneska mám poprvé poradnu až v 16 hodin a jako vždy chtějí ranní moč. Minule jsem měla nějakou bílkovinu a krev podle papírkového testu, takže tu dnešní budou posílat do laboratoře. Moč jsem si odebrala už kolem 6. hodiny, kdy jsem vstávala, ale teď řeším, co s ní - do ledničky? Nebo stačí nechat v pokojové teplotě? Nebo raději nabrat čerstvou před poradnou? Měla jste některá poradnu odpoledne - jak jste to řešili? Pardon za blbý dotaz :oops:

Já bych ji tam ráno donesla a na poradnu dorazila odpo. V lednici by to mělo vydržet, ale posílat to budou asi až ráno, takže to se mi zdá už dost dlouho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 08:29

@Čičorečka Oni právě ani nespecifikovali jakou moč, ale do poradny jsem vždycky nosila ranní, tak jsem automaticky nabrala ranní. Až pak mi docvaklo, že mám poradnu až tak pozdě :mrgreen: Jako mohla bych tam zavolat, ale já už jsem tam bllbými dotazy až moc pověstná, tak se trošku stydím :oops:

pikola
Generální žvanilka 21375 příspěvků 1 inzerát 08.07.19 08:31

Já chodím až v ordinaci do jejich kelímku, takže ranní není nikdy :nevim:

Aduš8
Kelišová 5219 příspěvků 08.07.19 08:40

Odevzdávám moč v poradně, většinou odpoledne. Když jsme pacientům odebírali moč, tak jsme ji kolikrát posílali až druhý den ráno, laborka jezdila mezi 9. a 10.ranní. A do lednice jsme to nedávali.

prceek55
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 08.07.19 08:44

Já jsem vždycky odebrala první ranní moc a měla jsem to normálně v práci ve zkumavce v kabelce :) a šla jsem taky až třeba poobede nebo odpoledne

debra.morgan
Echt Kelišová 9402 příspěvků 08.07.19 08:50

U nas to dost hroti, pokud chteji ranni moc posilat, tak objednaji na rano a jeste rano pro ni kuryr dojde… už tak v 11 je pozde, to tak jen na ty papirky.

MarketaC4
Kecalka 169 příspěvků 08.07.19 08:55

Pokud mi moč posílali do laboratoře, tak jsem musela vždy přijít do půl deváté kdy pro to jezdí.
Jinak vždy nosím ranní moč. Ale já chodím do poradny ráno nebo dopoledne - u nás doktorka neobjednává na čas.

pocker
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 08.07.19 14:31

Dnes jdu do poradny s malým taky až v 16.hod a má přinést ranní moč. Tak je odebraná v 8.ráno a čeká se do čtyř no.

Váš příspěvek
Reklama