Ranní moč k doktorce a sex

Anonymní
19.8.20 07:32

Ranní moč k doktorce a sex

Dámy prosím vás, měla bych jít dneska k doktorce, mám problémy s čůráním, 10M od porodu a stále chodím na WC jak těhotná. Tak jsem chtěla jít k doktorce a vzít sebou moč. Ale nedošlo mi to a měli jsme s přítelem sex a on se udělal do mě. To asi vadí, že?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5079
19.8.20 07:38

Nevím, ale proč by sex ovlivňoval výsledky rozboru moči :think: Myslím, že sex na moč vliv nemá, ale třeba to tak není :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.20 07:40

@Salorka No sex ne, spíš to sperma jsem si říkala :?

• Citovat
  • Nahlásit
9132
19.8.20 07:41
@Anonymní píše:
@Salorka No sex ne, spíš to sperma jsem si říkala :?

A víš o tom, že máš dole těch dírek víc? :roll: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.20 07:43

@Aduš8 No jde spíš o to, že to ze mě potom ještě bůhví jakou dobu teče, tak aby to tam nedělalo nějak bordel

• Citovat
  • Nahlásit
15640
19.8.20 07:44
@Anonymní píše:
@Salorka No sex ne, spíš to sperma jsem si říkala :?

Pokud dá doktorka do vzorku jen papírek, tak o tom ani nebude vědět. Pokud se pošle moč do laboratoře, tak výskyt spermií u žen ani mužů nikdo neřeší. Povinnost hlásit tento nález je pouze u dívek mladších 15ti let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3266
19.8.20 07:47

Se osprchuj a pak teprve odeber vzorek, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15640
19.8.20 07:47
@Anonymní píše:
@Aduš8 No jde spíš o to, že to ze mě potom ještě bůhví jakou dobu teče, tak aby to tam nedělalo nějak bordel

Tak se pořádně utři a pak teprve odebirej vzorek. Tolik ejakulátu, aby to negativně ovlivnilo výsledek vyšetření (třeba pH moči) tam opravdu mít nebudeš. Navíc se správně má odebírat střední proud moči : kousek odčůráš, pak do zkumavky a zbytek zase do WC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1760
19.8.20 07:49
@Anonymní píše:
Dámy prosím vás, měla bych jít dneska k doktorce, mám problémy s čůráním, 10M od porodu a stále chodím na WC jak těhotná. Tak jsem chtěla jít k doktorce a vzít sebou moč. Ale nedošlo mi to a měli jsme s přítelem sex a on se udělal do mě. To asi vadí, že?

No snad ti ho nenacpal do močové trubice?! 8o
Jednu díru potedne vytrit a odchytavat z té močové. Jde jim o hodnoty, které sperma jen těžko ovlivní ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
19.8.20 07:51

Může to ovlivnit hladinu bílkovin tím, jak to z Tebe teče a proud moči to omývá. Takže to může vyvolat falešný pozitivní výsledek jako zánět(ukazatelem je bilkovina v moči). Může to poznat i ten papírek. Většinou se to ale řeší tak, že prineses moč znovu.

Pro minimalizaci kontaminace se před močením umyj a odeber přímo v té sprše střední proud.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10162
19.8.20 08:16
@Anonymní píše:
Dámy prosím vás, měla bych jít dneska k doktorce, mám problémy s čůráním, 10M od porodu a stále chodím na WC jak těhotná. Tak jsem chtěla jít k doktorce a vzít sebou moč. Ale nedošlo mi to a měli jsme s přítelem sex a on se udělal do mě. To asi vadí, že?

Pořádně se umyj, utři a odeber střední proud moči a musí to být OK. A jestli máš dojem, že to z tebe nějak moc teče, tak si vezmi na chvilku tampon. Ale podle mě je to úplně zbytečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama