Ranní moč pri noční směně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 06:12
Ranní moč pri noční směně

Dobrý den, mam dotaz. Mám zítra ráno donést k doktorce ranní moč, ale dnes jdu večer na noční směnu. Jak to tedy mam udělat? Mam odebrat moč dnes co se po noční probudím a nebo normalne zítra ráno ji odebrat.?

Reakce:
saphire
Kelišová 6893 příspěvků 15.01.19 06:24

Prinesla ranni moc proste ;) podle me jde o to at je cerstva :mrgreen: na krev nalacno by se slo z nocni hure

Aduš8
Závislačka 3422 příspěvků 15.01.19 06:28

@saphire ranní moč se neodebírá kvůli čerstvosti, ale kvůli koncentraci.

Zakladatelko :nevím, kvůli čemu moč jdeš odevzdat, ale před každou prohlídkou mi bylo řečeno, že po noční chodit nemám. :nevim:

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 15.01.19 06:50

Zavolej si dneska k té dr co bude lepší a jestli vůbec máš po té noční chodit. Já bych nenesla ani jedno, ta z rána nebude mít potřebnou koncentraci a když bude celou noc odebraná, byť v lednici, už bude stará…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 06:51

Jdu kvuli bolesti v podbřišku mam zánět mocaku tedy podle doktorky ale antibiotika nezabiraji a prava strana podbřišku boli stále…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 06:53

Ona ví že mám noční směnu rikala ať to přinesu. Ale zapomněla jsem se zeptat. No pujdu si na dve hodiny lehnout nez k ní pujdu, tak donesu tu az se probudim

geileenka
Extra třída :D 12198 příspěvků 15.01.19 07:26

Omezila bych na té noční alespoň pití, ať je moč co nejvíce koncentrovaná. Chodit co nejméně na záchod, aby ta „ranní“ moč byla alespoň po pěti hodinách nečůrání. A taky nejez moc sladká a tučná jídla, spíše střídmě. I když jdeš tedy spíše na bakterie, tak cukr asi dělat nebude.

axlpol
Závislačka 2759 příspěvků 89 inzerátů 15.01.19 08:22
@Anonymní píše:
Dobrý den, mam dotaz. Mám zítra ráno donést k doktorce ranní moč, ale dnes jdu večer na noční směnu. Jak to tedy mam udělat? Mam odebrat moč dnes co se po noční probudím a nebo normalne zítra ráno ji odebrat.?

Ranní moč-tzn.uleželou po spánku,takže odebrat moč po vyspání.

danyk
Generální žvanilka 23449 příspěvků 15.01.19 08:54

Já nabrala minulý týden po noční, na které bdím, piju a průběžně chodím na WC. Byla jsem cca v 5 a pak jsem nabírala vzorek v 7 hodin. A bylo tam toho na rozbor dost. I na krev chodím po noční. Když dám v 5 ráno jídlo, tak o půl osmý je cukr už v normě. Nepojedu kvůli 5minutovému úkonu zvlášť z domu 30 km a nebudu zbytečně řešit, kdo mi odvede děti. Pacienti na JIPu se taky kolikrát nenabírají na lačno, když mají kontinuální přívod stravy a moč mají naopak kontinuálně ven.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >