Ranní nevolnosti na konci těhotenství

8.4.20 08:18

"Ranní nevolnosti" na konci těhotenství, neměl to někdo také?

Zakládám téma trochu se zpožděním, ale přesto :)
Na konci čtvrtého těhotenství jsem zažila něco, co předtím nikdy ne a nikde jsem o tom v chytrých knihách ani nic nevyčetla. Pokud už něco, tak na internetu a to s tím, že šlo spíš o virózu..
Já jsem v posledním těhu celý 9. měsíc - tedy od 36tt měla dost nepříjemné nevolnosti od žaludku, hodně podobné těm na počátku těhotenství a trvalo to prakticky až do porodu, denně, někdy horší, někdy trošku lepší. Nejhůř se to projevovalo ráno.
Do teď si říkám, jaká může být příčina, případně nezažili jste to také? Mudra mi k tomu vlastně nic neřekla, že možná dietní chyba, ale to asi několik týdnů těžko :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8013
8.4.20 08:21

Měla jsem to cca posledních 6 týdnů obou těhotenství. Bylo mi pořád špatně, žaludek, jako bych spolkla kámen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34014
8.4.20 08:26

Ja zvracela jeste v den porodu. zaludek stale na vode, nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58616
8.4.20 08:28

Já mam třeba noční nevolnosti, to je taky pecka :mrgreen: hele, každé tělo jiné, každé těhotenství jiné.. Ty reakce jsou někdy fakt hodně zvláštní :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.20 08:36

Teda holky vidíte, nikde se o tom nepíše a tady jste za pár minut už tři další. Byla jsem z toho tehdy fakt NEnadšená, protože on ten poslední měsíc těhu má těch libůstek vůbec dost, ale toto byla asi jedna z „nejlepších“ :mrgreen: :mrgreen: Pořád jsem si říkala, asi jsem něco snědla, asi jsem trochu nachlazená, asi se blíží porod, no zpětně to trvalo tak dlouho že to nejspíš bylo hormony, nebo tím zmáčklým žaludkem nebo co :think: Ale je pravda, že jak mi ve čtvrtém těhu bylo nejvíc zle na začátku, bylo i na konci. V prvních třech skoro žádná nevolnost v I. trimestru a před porodem taky ne :nevim: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3055
8.4.20 08:37

Mne nebylo zle jenom osmy mesic - trikrat stejne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.20 08:41

@kacakaca no tak to ti nezávidím, to jsi dobrá že jsi pak se dvouma dětma vydržela 7 měsíců s nevolnostma :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13908
8.4.20 09:18

Já házela od začátku do konce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11693
8.4.20 10:17

Jj. Ja blila od 8 do cca 22tt. A potom zase od 33tt do porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama