Ranní nutkání na močení, kultivace moči negativní + těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
poHanka89
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 01.10.14 13:00
Ranní nutkání na močení, kultivace moči negativní + těhu

Přeji dobrý den všem :-)
od včera mám takový zvláštní problém…od 4 hodin ráno jsem běhala na záchod přesně jako při zánětu močového měchýře. Neustálé nutkání na malou, bolest na konci močení, pár kapek a znova nucení na malou…jelikož jsem ve 20tt těhotenství neváhala jsem a okamžitě jela na gyndu…vzorek moči v pořádku, bez gyn. zánětu a močová trubice naprosto klidná, kultivace negativní…Když jsem přijela domů, na chvíli jsem si lehla a jakoby bylo po problémech…všechno v pohodě. A dneska v noci to samé, usla jsem po 6 ráno a po probuzení v 9 zase jakoby se nic nestalo…
Vzhledem, že jsem těhotná, nechci se zbytečně cpát ATB, ale nikdo neví, co mi je…

Nemáte s tím někdo zkušenosti, nebo nápad, co by to mohlo být? Jsem bezradná… :nevim:

Reakce:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >