Ranní reprízy “Jak se staví sen” - sledujete?

2181
31.5.21 09:12

Ranní reprízy “Jak se staví sen” - sledujete?

Ahoj, sledujete někdo ranní vysílání pořadu. “Jak se staví sen” na Prima Love? My stále zařizujem domek, tak občas koukám pro inspiraci, tak třeba někdo z vás taky a rad by je zdrbnul? :mrgreen:

Zrovna dneska tam běželo, jak upravovali mladé budoucí rodince obyvakokuchyn. No kuchyňskou linku udělali pěknou, ač tedy trouba hned vedle lednice taky není úplný ideál a tu lednici bych dala na druhou stranu ke dřezu; nicméně jim zcela zrušili jídelní stůl a nahradili ho barovým ostrůvkem s vysokymi barovymi stolickami bez operadel. Takže si říkám WTF 8o, a přemýšlím, kam by si asi sedla paní s kojencem, když ho bude chtít nakrmit. A kde asi bude sedět to dítě až bude větší. A ještě tvrdili, jak je to děsně praktické řešení :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Většinou v každé té proměně je podle mě dost nedomyslenych věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21220
31.5.21 09:21

Výtvory tohoto pořadu je jedna katastrofa za druhou. Barvu znají jen bílou, praktičnost nula, nechtěla bych od nich ani kurník pro slepice. Co si pamatuju, tak se mi líbila jen jedna přestavba, jinak děs běs.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2181
31.5.21 09:30

Jojo, to mě fakt baví, jak tvrdej, jak je to prakticky, ale skutek utek. Dneska to bylo opět černobílé, a na zeď jim ještě povesili kus dřevěného lamina jako obraz :palec:

jako domu bych si je nepozvala, měla bych strach, co provedou. Já jsem viděla asi dvě pěkné přestavby, ale jinak se spis inspiruju ve smyslu “to by nebylo úplně ono”.

Celkem na to koukám, dítě mi vstává totiž brzy a v té době kdy to dávají, ho vetsinou podruhé kojim a dává si sloficka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3962
31.5.21 09:37

Tak ono to kolikrát vypadá pěkně, když to takhle načančají. Ale pak když se to zabydlí, tak pak člověk zjistí, že nemá kam dát věci a má tam akorát bordel. Kdysi jsem se dívala na to americké Vítejte doma. Tam kolikrát přišli a měla jsem pocit, že kdyby tam uklidili, tak normální bydlení (nemluvím o nějakém rozpadlém nebo vyhořelém bydlení). Pak ukázali vymazlený dům pro 10člennou rodinu. Tak jsem si říkala, že by tam chtělo přijít za 3 měsíce, protože mi ty lidi přišli jako bordeláři a chtěla bych vidět jak to udržují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12224
31.5.21 09:39

Mě by spíš zajímalo, jak dlouho ta přeměna vydrží pěkná. Jelikož dělají nové stěny a podlahy během týdne, nemůže to být ani pořádně vyschlý. O praktičnosti nábytku nebudu radši mluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
31.5.21 09:45

Já myslím, že tím jak je všechno dělaný narychlo tak je to jen na oko. Je to třeba hezký, ale po čase používání určitě vyleze plno nedokonalostí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
31.5.21 09:46
@iiiv píše:
Mě by spíš zajímalo, jak dlouho ta přeměna vydrží pěkná. Jelikož dělají nové stěny a podlahy během týdne, nemůže to být ani pořádně vyschlý. O praktičnosti nábytku nebudu radši mluvit.
:palec: přesně tohle jsem měla na mysli..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
31.5.21 09:51

Já to teda teď nesleduju, ale většinou je to neprakticky. Ten barovej pult je katastrofa, teda kvůli kojenci bych to neřešila, ten se dá nakrmit na gauci/ v lehatku a pak batole ji ve vlastní zidlicce, ale pak třeba skolkove dítě u toho bude mít problém nebo když přijde někdo starší na návštěvu. Naši ten pult mají a deda měl problém se tam vyšplhat. To je tak pro mladý par, co šetří místo a nema děti a nečeká žádné návštěvy no. Ale jinak samé designové kousky, úložný prostor nula nula prd a všechno nepraktické. Vypadá to dobre na pohled, ale žít by v tom chtěl málokdo,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5040
31.5.21 10:10
@Semtex píše:
Ahoj, sledujete někdo ranní vysílání pořadu. “Jak se staví sen” na Prima Love? My stále zařizujem domek, tak občas koukám pro inspiraci, tak třeba někdo z vás taky a rad by je zdrbnul? :mrgreen:Zrovna dneska tam běželo, jak upravovali mladé budoucí rodince obyvakokuchyn. No kuchyňskou linku udělali pěknou, ač tedy trouba hned vedle lednice taky není úplný ideál a tu lednici bych dala na druhou stranu ke dřezu; nicméně jim zcela zrušili jídelní stůl a nahradili ho barovým ostrůvkem s vysokymi barovymi stolickami bez operadel. Takže si říkám WTF 8o, a přemýšlím, kam by si asi sedla paní s kojencem, když ho bude chtít nakrmit. A kde asi bude sedět to dítě až bude větší. A ještě tvrdili, jak je to děsně praktické řešení :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Většinou v každé té proměně je podle mě dost nedomyslenych věci.

Nedivam, na srdcervouci porady jsem alergicka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2181
31.5.21 10:15

@Kriss Tina no to jo, pro starší lidi taky děs, ale i já si třeba rada u jídla posedim pohodlně, opru se a tak. Neumím si představit muset na každé jídlo vylézat na tu vysokou židli. Občas v OC, když jsem si dala nějaký fastfood, tak ještě dobrý (ale pokud byl volný normální stůl, šla jsem tam). A dítě v zidlicce bude sedět tak 20 Cm pod úrovní té desky, taky pecka :P :P :P jako sebrat rodině jídelní stůl je už dost mimo. Vsadila bych se, ze si tam časem stejně nějaký dají ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
6.6.21 09:27

Já si pamatuju jeden díl, kdy tam byla nějaká asi 4 členná rodina a předělávali jim obývák.
Byl tam krb, bílá sedačka a doprostřed udělali jako na „zóny“ pomocí snad nějakých kovových trubek, které tam na tvrdo namontovali. Dali jednu sedačku z té strany a další jako koutek z té.
No ty vole, tohle mi udělat doma, tak mě picne. Fakt otřesný.
Ještě dobrý byl ten díl, kdy tatínkovi se synem dali bílou sedačku.
Už vidím, jak sám chlap s malým synem zvládá udržovat sedačku bílou.
Já bych je byla schopna za takovou přeměnu i zažalovat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3376
12.6.21 11:04

V těch reprízách jde vidět, jak pomíjivé jsou módní trendy. Kdo si dneska dá třeba lila fialovou stěnu a bílý nábytek? Někdy tomu chybí nadčasovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat