Ranní test pozitivní, večer negativní

10.4.20 17:06

Ranní test pozitivní, večer negativní

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zdali se s tím už některá z vás náhodou nesetkala.
Mám bizarní případ :D Po rozchodu s bývalým přítelem, jsem vysadila HA a byla jsem 6 měsíců „čistá“ bez antikoncepce. Po tom co jsem si našla nového přítele, jsem si nechala novou antikoncepci předepsat. Tu jsem začala užívat první den menstruace. Bohužel jsem hned v prvním týdnu vynechala jednu pilulku a další v druhém týdnu. Při pohlavním styku si přítel vždycky dával pozor a nikdy neejakuloval do mě. Teď čekám týden na zpožděnou MS.
Udělala jsem si dva těhotenské testy. První ranní vypadal pozitivně „duch“ a druhý večerní byl negativní. Testováno stejnou značkou. Na gynekologii jsem byla, ale doktorka ještě nic na utz neviděla, že je to prý brzo :-)
Tak se ptám, jaká je pravděpodobnost, že bych byla těhotná? :) Příznaky nemám žádné, jen mě trochu pobolívá břicho :) :nevim: Nesouvisí zpoždění MS s právě nasazenou antikoncepcí? Vždycky jsem to měla pravidelně i po vysazení. Nikdy žádný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10876
10.4.20 17:16

Myslím, že si těhotná. Test se ma dělat z ranní moči, nechápu proč testujes i večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.20 17:21

@JancaS84 Děkuji za reakci. Myslela jsem právě, že týden po zpoždění MS, by tam mělo být něco vidět i ve večerních hodinách :nevim: Asi to má každá jinak :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1094
10.4.20 17:26
@dratenka28 píše:
@JancaS84 Děkuji za reakci. Myslela jsem právě, že týden po zpoždění MS, by tam mělo být něco vidět i ve večerních hodinách :nevim: Asi to má každá jinak :-)

Udělej test zítra nebo pozítří ráno a bude to jasnější. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10419
10.4.20 19:04

To bude přítel určitě nadšenej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.20 19:09

@karkarka Budete se divit, ale je. Přeje si, aby to vyšlo. Byť jsme to neplanovali :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3293
10.4.20 19:47

Zkus treba po svatkach znovu testovat, duch tam je, po tydnu zpozdeni sem mela na testu poradne vyraznou carku. Zatim tise gratuluji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.20 19:55

@shadowbabe Právě, taky jsem si říkala, že by to mělo být víc vidět. No uvidíme, děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat