Ranný spontánní potrat a následná ovulace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.19 14:23

Ranný spontánní potrat a následná ovulace

Zdravím všechny,
chtěla bych vědět, jak probíhaly ovulace po ranných potratech u těch z vás, které nemusely jít na revizi.
Já jsem zjistila, že jsem těhotná 27DC. Třetí den večer mě začalo bolet bříško, čtvrtý den večer jsem začala krvácet a čárka na těh. testu začala slábnout a pátý den odpoledne u lékaře už byla děloha čistá, ale dle teploty začínající zánět, takže hned nasazená antibiotika. Za týden byla kontrola a vše ok. Lékař ale doporučil začít se snažením až po dvou menstruacích. Mi ale moje maminka řekla, že po takovém potratu se říká, že je žena „pohnojená“ a hned zapadne. A mi se tím pádem teď nechce čekat.
Ještě k tomu když opravdu vidím na ovulačních testech tak silné pruhy, jaké jsem snad ještě nikdy neviděla.
Teď k věci - teď v pátek mě začalo bolet dopoledne břicho - tak jsem se bála co to zase je - ale jak jsem přijela domů, všimla jsem si silného ovul. hlenu a udělala hned test a byl pozitivní. Pak jsem měla stejně silné čárky i v sobotu a v neděli. No a včera zase dopoledne bolest a silný hlen a silná čárka a dnes opět to samé.
Stalo se to i některé z vás? A řešili jste to s lékařem? Může jít o hyperovulaci? Nebo je jen jedna ovulace, ale tělo si produkuje více hormonů?
Lucka
:nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25740
19.11.19 14:46

Proboha ženský, už si vytáhněte mozek z dělohy a vraťte ho tam, kam patří. Maminka je zkušenější než lékař, jo? Pokud lékař po zánětu dělohy doporučuje pauzu, tak si tu pauzu snad uděláš ne? A další věc, ty jsi neprodělala potrat, ale biochemické těhotenství. To prostě odchází se zpožděnou menstruací a po ní opravdu není pohnojeno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14267
19.11.19 15:06

Po zánětu dělohy bych fakt počkala. Taky jsem ho měla po revizi dělohy a nebyla to žádná sranda. Vždyť jsi ještě určitě nedobrala antibiotika. Prvně to fakt dobře vyléči, abys vůbec mohla otěhotnět. Kdyby k tomu zánětu nedošlo tak je to samozřejmě něco jiného, ale tohle není sranda. Maminka ti vůbec neradí dobře :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
20.11.19 10:05

Ahoj já měla kontrolu po krvácení v pořádku doktorka říkala že čekat nemusíme (začala jsem krvacet týden po vynechani)Ale ted jsem 18DC a ovulace asi nějak nikde ani extra hlen. takže neřeším a počkám co další cyklus jestli se to srovna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25740
20.11.19 10:07

@Marcii89 ale neměla jsi zánět dělohy jako zakladatelka, to je ten hlavní problém, ne potrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
20.11.19 19:44
@Janli píše:
@Marcii89 ale neměla jsi zánět dělohy jako zakladatelka, to je ten hlavní problém, ne potrat.

No to ne kdybych měla nějaké problémy anebo bolesti určitě bych pockala a dala na dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat