Rano pozitivni test a v noci jen duch...

32
2.6.20 23:24

Rano pozitivni test a v noci jen duch...

Ahoj holky, mam jen mozna hloupou otazku, ale pro me neni :))))

Jsem 5 dni od vynechani MS. Pred dvema dny jsem si delala test a byl pozitivni, nebyla tam dalnice ale slaba carka, viz. fotka…
Dneska rano taky a malinko silnejsi, ale nevydrzela jsem to a ted v noci jsem si udelala test po praci a byl tam jen duch… sice to byla jina znacka testu, ale u prvniho tehotenstvi jsem mela dalnice hned a to dost brzo…

Tak jen jestli to je normalni nebo jestli se mam bat ze to tehu neni uplne v poradku treba, diky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27116
2.6.20 23:31

Ano, protože večer není moč tak koncentrovaná jako ráno. Čárku vidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
2.6.20 23:35

Testuj jen ráno. Na 5 dní zpoždění je taková slabší. Uvidíš dal jestli bude sílit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
2.6.20 23:36

Nemelo by byt to hcg uz vysoke? Kdyz mam zpozdeni 5 dni? Ja uz si to nepamatuji:))))
Udelam si dalsi testy pres vikend, to by jsem uz mela mit krasny carky, pokud je vse ok…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
3.6.20 00:38

Testuj jen ráno a stejnou značkou. A ne denně, ale obden. Jinak se budeš zbytečně nervovat. Ta čárka 5. den po vynechání být silnější než máš nemusí, měla jsem to podobně. A vše je v pohodě. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
3.6.20 08:19

Já jsem si u obou těhotenství udělala vždy jen 1 test a když byl pozitivní, už jsem si další nedělala a pak šla prostě k doktorovi. Teda ten potitivní už jsem prostě neopakovala. Nějak tohle testování nechápu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1692
3.6.20 10:09

Mě teda po prvním pozitivním testu nenapadlo dělat ještě další. K čemu? To je akorát vyhazování peněz podle mě. Radši šetři na výbavičku. Nebo si kup dortík. Obojí ti bude k většímu užitku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
3.6.20 16:10

No duvod je jednoduchej, protiloze odyz tam nemate dalnice, tak chcetr zjistit jestli neni ten test nahodou falesnej.
A navic je clovek zvedavej jestli se mu vse vyviji dobre jestli carka sili…
No takuze asi tak.
Vim ze dulezitr je co rekne doktor, ale tak snd bude vse ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat