Rapidní zhoršení refluxu jako reakce na očkování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nemesis1
Povídálka 11 příspěvků 07.05.19 11:16
Rapidní zhoršení refluxu jako reakce na očkování?

Ahoj, hledám radu od někoho, kdo má zkušenost s daným problémem. Dceři jsou čerstvě 3 měsíce a donedávna pila úplně bez problémů (UM jako základ a něco málo MM).Trošku po krmení ublinkávala, ale žádná tragédie. Zato po očkováni hexavakcínou a rotarixem měla první 3 dny teploty (pila normálně),pak teploty klesly a začaly problémy s jídlem. U prsa (krmím kanylou přes prso) se kroutí a prohýbá do luku, pláče a odpojuje se. Nakonec to vzdá a přestne pít. Někdy odmítne pít hned. Většinou po tom, co zatlačí do plínky. Hlavně ze začátku taky dost prděla. Podle peditry je to reflux a dostala sirup gastrotuss po jídle. Jenže ona má problém během jídla, ne po něm. Zlepšení moc nevidím a už jsem zoufalá. Trvá to 10 dnů a jediná akce doktorky je objednání na převážení za týden. Stalo se vám někomu, že by se reflux takto rozjel až po očkování a srovnalo se vám to? Příp. co se dá kromě toho sirupu udělat? Díky za každou radu. Prosím jen skutečné zkušenosti. Teorii mám načtenou. Ale klasické rady, co dělat po krmení nezabírají, protože po krmení u nás problém není. Malá se po odpojení od prsa rychle uklidní, ale pít už prostě nechce. Díky předem za rady a postřehy.

Reakce:
Maylaa
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 07.05.19 11:41

Jako reflux bych to neviděla. Syn (nyní půl roku) po očkování trochu víc blinkal, i během kojení, navíc se mu po HEXE dočasně zhoršila citlivost na bílkovinu kravského mléka (alergií bych to nenazvala, neměl typické projevy), to zmizelo asi do 3 měsíců, celou dobu jsem měla přísnou dietu. Ale tohle odpojování a prohýbání do luku během kojení se mi povedlo vyřešit bezplenkovou komunikační metodou a kojit nad miskou, do které se Jonáš během kojení vyprázdnil a neodpojoval se, nepřerušoval krmení. Plus celkově jsem začala dávat probiotika (nejvíce sedly od Biopronu se slonem) a SabSimplex.

Váš příspěvek
Reklama