Řasenka, co opravdu natočí řasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 19.10.18 13:46
Rasenka, co opravdu natoci rasy

Ahoj holky :mavam: Jdu si pro radu ohledne dobre rasenky, co hlavne natoci, ale taky neslepuje a pekne procese rasy + klidne i prodlouzi :mrgreen: sve mam takove ani kratke, ani dlouhe, akorat huste, ale rovne :? mela jsem Benefit Roller Lash a ta mi hodne vyhovovala…ovsem uz se mi nechce za rasenku davat 800,– no :nevim: poradite nejakou dobrou? Diky :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 19.10.18 13:54

Koupila bych kleštičky na řasy, mám s nimi super zkušenost

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 19.10.18 14:00

@Aduš8 a nenici to rasy? To bych fakt nerada…kamoska si tak dost znicila :think:

cecetka
Kelišová 7354 příspěvků 19.10.18 14:31

@Kukacka123 A neznicila si je kulmou?

hanzbl00
Závislačka 3374 příspěvků 19.10.18 14:39
@Kukacka123 píše:
@Aduš8 a nenici to rasy? To bych fakt nerada…kamoska si tak dost znicila :think:

Nenici..pouzivam klesticky na rasy uz nekolik let a rasy uplne v pohode..a doporucuju taky :palec:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 5 inzerátů 19.10.18 14:41
@Aduš8 píše:
Koupila bych kleštičky na řasy, mám s nimi super zkušenost
@Kukacka123 píše:
@Aduš8 a nenici to rasy? To bych fakt nerada…kamoska si tak dost znicila :think:

tak tak,taky je mám už druhé a super,musí se s tím zacházet s citem a né to rvat,pak to má super učinek :)

Uživatel je onlinewarita
Echt Kelišová 8205 příspěvků 19.10.18 14:46

Ze temhle reklamnim lzim o natoceni a prodlouzeni nekdo doopravdy veri.

Na jakem principu by to melo fungovat? Zamysli se predse. Jako ze projedes rasenkou rasama a tam kde rasa konci se magicky bude ukladat ta barva z rasenky a tvorit dokonalou trubicku? Nebo myslis, ze rasenka ti tu rasu magicky natahne do delky?

Nebo to toceni ras. Jak by tohle melo presne fungovat? Jediny zpusob, ktery si dovedu predstavit je ten, kdyby se ti podarilo kazdou jednotilivou rasu natrit rasenkou jenom ze spondi strany a tam doslo k nejake mechanicke ci chemicke reakci, ktera by tu rasu prinutila zohnout.

Jinak k tematu. To, zda se slepuji nebo ne dost ovlivnuje typ kartacku a zda hrdlo rasenky dokaze vetsinu te barvy z kartacku sejmout pri vytazeni. Kdyz je rasenka nova, tak nadbytecnou barvu otiram zpet do rasenky a pokud je toto fakt moc, otru i do toaletaku. Casem, jak barvy ubyva se ten problem vyresi sam od sebe. Nesnasim zpatlane rasy do cucku.

Fonty
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 19.10.18 15:08

Když chci natočený řasy tak použiji kleštičky :nevim:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 19.10.18 15:38

Vsem diky, i za vycerpavajici prednasku :mrgreen:

@warita Roller lash mi rasy opravdu pozvedla, i kdyz si asi myslis svy ;) mozna to bylo technikou nanaseni, nevim…a cucky taky nesnasim…mas tip na nejakou dobrou rasenku, co to nedela nebo min? A opravdu nejsem pitoma…je mi jasny, ze to nebude jak klestickama nebo kulmou…ale co rasy treba kapku pozvedne :P

Příspěvek upraven 19.10.18 v 15:45

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 19.10.18 15:40
@cecetka píše:
@Kukacka123 A neznicila si je kulmou?

Ne, fakt klestickama…jak je pouzivala nevim :nevim:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 19.10.18 15:51

Zkusim se teda zeptat jinak…kterou rasenku holky pouzivate, co neslepuje a rasy jsou ale pekne nalicene - ne uplne nude liceni (nektere skoro nejsou videt), ale zase nemam rada mega nanosy… ;) Proste s kterou jste spokojene a je za rozumnou cenu ;)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 19.10.18 15:53

Ted maji treba akci v Yves Rocher 1+1 zdarma… co jejich rasenky? ;)

debra.morgan
Závislačka 3702 příspěvků 19.10.18 16:21

@Kukacka123 ja pouzivam sexypulp z YR už několik let, dělá mi boží horní řasy, dolní jsou ok, ale nic spešl. jinou jsem neměla tak od stredni.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 19.10.18 16:23

@debra.morgan na tu jsem prave taky koukala :) ted jsem mela hodne plastove kartacky, ale od segry jsem dostala Rimmel Wake me up rasenku (meli nekde v akci 1+1), tak jsem ji vytahla a po lehcim vyschnuti/vymazani naplne neni az tak spatna…a ta YR vypada, ze ma jeste hustsi stetinky, ze by mohla byt fajn…a cena 399,– za dve je taky celkem fajn :) diky :kytka:

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 19.10.18 16:26

Rasenka Clinique

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >