Reklama

Ravo Svišť 12 nebo 16 pro 3leťáčka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Innka12
Stálice 77 příspěvků 08.04.11 09:54
Ravo Svišť 12 nebo 16 pro 3leťáčka?

Ahoj, prosím jaké máte zkušenosti s tímto kolem, syn má něco málo přes 3 roky a 100 cm, tak jestli 16" už není moc velké, chci objednat přes net, takže bez možnosti vyzkoušení :-( děkuji

Reklama

Reakce:

Lakynka
Neúnavná pisatelka 17031 příspěvků 08.04.11 09:59

Ahojky, taky jsem tohle řešila, ale vzala jsem 12tku. Dneska měří Tom 112cm a pořád jezdí na 12. Získal jistotu a naučil se dobře. Příští rok půjdem do 16. ALE myslím že před rokem by se bál, když mu byly ty 3 roky. Přeci jen je to dost velké kolo už. I těžší atd.

krisulka
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 08.04.11 10:17

ahoj, pred tydnem koupil manzel 16 - k. nebyl schopny sam nasedat a vysedat, pri slapani dosahl na slapatka jen s naklonenou panvi, bal se.

16 ted ceka v garazi a k. frci na 12 :lol: (ma cca 105cm)

takze za me jednoznacne 12!

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 08.04.11 16:56

určitě 12" nebo se zkus podívat někde po 14".16" máme teď a pořád nedosáhne na zem,syn má 108cm :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >