Razantní úbytek vlasů po 40cítce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  27.04.18 21:22
Razantni úbytek vlasu po 40cítce

Ahojda, mate nekdo prosim stejnou zkusenost? Pomohlo vam neco? Dekuji 8)

Reklama

Reakce:

sirikit
Generální žvanilka 23089 příspěvků 27.04.18 22:01
@Anonymní píše:
Ahojda, mate nekdo prosim stejnou zkusenost? Pomohlo vam neco? Dekuji 8)

Shodou okolností jsem zrovna teď o víkendu mluvila s kámoškou 47, která si prý asi před dvěma lety začala vytahovat hrsti vlasů při pouhém prohrábnutí kštice.
A měla opravdu nádherné, vlnité, vždycky jsem jí je záviděla. :roll:
Oblítala kde jakého doktora a pozor: zjistila se špatná funkce nadledvinek, takže hormony. :think: :think: Zřejmě to budou mít rodové, říkala, že i její maminka a babička měly ve vyšším věku strašně málo vlasů.
Bere na to kortikoidy a ještě hrst dalších pilulí, ale to takhle z hlavy nevymyslíme, rozhodně to chce vyšetření.
Asi si zaběhni k obvodnímu a nech se poslat na endokrinologii.
Moc držím palce a nenech to moc dlouho! :hug: :hug:

Persefona
Kecalka 104 příspěvků 2 inzeráty 27.04.18 22:11

Mě pomohl Biotin od Dr. Maxe. Ale užívala jsem ho několik měsíců. A taky hormonální jóga. V létě a na začátku podzimu mi vlasy vypadávaly po desítkách a celkově mi strašně zřídly. Asi to nějak souviselo s hormonální nerovnováhou, nepravidelnou menstruací atd.. Teď mám zase vlasy krásně husté.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Bosák v ofsajdu: Vyhrožuje kritikům, že z nich udělá blbce, přitom sám dělá hrubky

On si prostě nedá pokoj! Jaromír Bosák, hvězdný sporťák z České televize, na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama