Razantní zvýšení daně z nemovitosti

988
20.5.21 09:21

Razantní zvýšení daně z nemovitosti

Právě jsem narazila na článek, kde se píše, že Piráti chystají razantní zvýšení daně z nemovitosti, pokud se dostanou do vlády. A to nejen těch komerčních. V článku stojí, že uvažují o dani 1% z ceny nemovitosti. Nevíte o tom někdo něco bližšího? To snad nemůže nikdo myslet vážně. Nebo jo? Pokud by o něčem takovém byť jen uvažovali, jsou rovnou nevolitelní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4826
20.5.21 09:23

Stokrát citovaný, stokrát vyvrácený hoax.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7035
20.5.21 09:33

Že na internetu teď budou nesmyslné obrázky s texty neb na podzim jsou volby a negativní a dezinformacni kampaň se dnes bere jako standartní forma kampaně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
988
20.5.21 09:34
@SlečnaDahlia píše:
Stokrát citovaný, stokrát vyvrácený hoax.

ta ještě že tak. Je to článek na hlavní stránce na seznamu. Jak má člověk rozeznat, co je a není hoax :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7035
20.5.21 09:35

A nezapomeňte že pokud vyhrají piráti každý si bude muset vzít migranty domu nebo že člověk bude muset žít maximálně na 30 metrech čtverečních ( pokud bude sám) :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7035
20.5.21 09:36

A hlavně se prosím vás neockujte a očkování lidé nakazí jiné neockovane lidí protože budou sami očkováním ( změní se jejich DNA) všechno to jsou zaručené informace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77368
20.5.21 09:36
@Arboretka píše:
ta ještě že tak. Je to článek na hlavní stránce na seznamu. Jak má člověk rozeznat, co je a není hoax :cert:

A precetla sis ho? Ja dnes rano jo a nic takoveho jsem v nem necetla :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7035
20.5.21 09:37
@Arboretka píše:
ta ještě že tak. Je to článek na hlavní stránce na seznamu. Jak má člověk rozeznat, co je a není hoax :cert:

Odkaz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32895
20.5.21 09:37
@Arboretka píše:
Právě jsem narazila na článek, kde se píše, že Piráti chystají razantní zvýšení daně z nemovitosti, pokud se dostanou do vlády. A to nejen těch komerčních. V článku stojí, že uvažují o dani 1% z ceny nemovitosti. Nevíte o tom někdo něco bližšího? To snad nemůže nikdo myslet vážně. Nebo jo? Pokud by o něčem takovém byť jen uvažovali, jsou rovnou nevolitelní.

Oni o tom mluví ve spojení s nepodmíněným příjmem.

Jinak je to logicky v našich podmínkách nesmysl. U většiny důchodů je jedno procento ceny jejich nemovistosti rovno nebo víc jejich ročnímů příjmu z důchodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3000
20.5.21 09:41
@Arboretka píše:

https://cs.wikipedia.org/…rtonovo_okno

Zkouší, zkouší a časem to může projít.

Nebo budou prezentovat jako svou zásluhu, že zvyšují jen na 0,5 %.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32895
20.5.21 09:41
@ludmilaadamkova píše:
A nezapomeňte že pokud vyhrají piráti každý si bude muset vzít migranty domu nebo že člověk bude muset žít maximálně na 30 metrech čtverečních ( pokud bude sám) :lol: :lol: :lol:

Ty kráso, tak to jsem v pytli. S naším barákem budeme mít doma celé Aleppo. :lol:

Ale v pohodě. Všechny je tam uvítám, dáme krátký brífing, na kterém rozdám mapky, lístky na vlak do Sudet, kapesné v eurech. Pustíme si Krále Šumavy, popřeju šťastnou cestu a ráno tam nebude nikdo. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32895
20.5.21 09:44
@Arboretka píše:

https://www.piratskelisty.cz/…roti-piratum

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36130
20.5.21 09:45

Celé to vzniklo tak, že tohle bylo uvedeno jako jeden z možných zdrojů financování bezpodminecneho příjmu, o kterém mluví Piráti. Vzešlo to z jedné pracovní skupiny, i sám Bartoš potvrdil, že to v návrhu bylo, ale neuvažují o tom. A od té doby se o tom mluví. Takže hoax ve smyslu,, chtějí to zavést", pravda ve smyslu,,ten návrh padl". Mně straší, že tohle vůbec někoho napadlo. Stejně jako ta bezpodmínečná mzda. Obojí je bláznovství a strana, kde vymýšlí takové blbí y, je pro mne totálně mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1760
20.5.21 09:47

A já jim stejně nevěřím. Co vlastně za celou tu dobu v opozici dokázali? Pro mě nevolitelní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1760
20.5.21 09:50

By mě i zajímal profil typického voliče této strany…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat