Razítka a laky na nehty - s čím jste spokojené

20308
20.5.16 14:13

Razítka a laky na nehty - s čím jste spokojené

Ahoj
zajímalo by mě jaká máte doma razítka a razítkovací laky a jak jste s tím spokojené.
Máte koupeno ve specialních obchodech nebo třeba z Allixespresu.
Já mám razítka 4 a tisknou mi jen 2 a razítkovací lak mám jen Essence. tak asi budu muset koupit jinej.
díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6354
20.5.16 14:19

@Sherry lak je nejlepší přímo na razítka, je hustší a pigmentovanější. Objednávám ze stránky, kde se zaměřují pouze na nehty a nehtovou modeláž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1910
20.5.16 14:26

A existuje nějaký lak, který drží??? :think: :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20308
20.5.16 14:26

@Halibar
to vím že je nej ten přímo razítkovací, ale třeba i značka by mě zajímala. hodně si chválí Konad tak nevím.
ty máš jakej prosím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
20.5.16 14:30

@Sherry jistě, Konad je dobrá, já moc nerazítkuju, ale když jsem už razítkovala, tak asi jen Konad, je fakt hustý, nebo třeba v drogérkách když už - tak ty laky se zdobícím tenkým štětečkem, většinou jsou úzké lahvičky, ale Konad je fakt super.

@lucije28 z klasických laků mi drží jedině OPI, ale já jsem šíleně mastná (vlasy, obličej), takže i laky drží hůř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.5.16 14:31
@lucije28 píše:
A existuje nějaký lak, který drží??? :think: :think: :think: :think:

Mně drží každý lak, pokud jej aplikuji na odmaštěný nehet, použiji podkladový i závěrečný lak. Při běžné péči o domácnost mi vydrží minimálně týden až dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
20.5.16 14:33

@radkka tak to máš dobré, mně by třeba essence nedržel, a to si nehty udržuju a dodržuju určité postupy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.5.16 14:35
@Halibar píše:
@radkka tak to máš dobré, mně by třeba essence nedržel, a to si nehty udržuju a dodržuju určité postupy…

Essence nevím, jestli jsem zkoušela, ale z těch levných mi třeba drží Miss sporty, zrovna se lakuju :mrgreen: Někdy se stane, že se meganicky kousek odloupne, to pak opravím.
Já jsem taková vysušená treska, kůži i vlasy mám suché, ta asi i ty nehty :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
20.5.16 14:37

@radkka Miss sporty nemám kde koupit, ale teď jdu zkusit Essie, tak jsem zvědavá, zda za tu šílenou cenu stojí :roll: áha, tak jsme doma, ty seš suchá a já jsem wok pánev :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.5.16 14:44
@Halibar píše:
@radkka Miss sporty nemám kde koupit, ale teď jdu zkusit Essie, tak jsem zvědavá, zda za tu šílenou cenu stojí :roll: áha, tak jsme doma, ty seš suchá a já jsem wok pánev :D

Tak lak mi sice drží, ale zase s vlasama je to hrůza, musela jsem se přestat barvit, protože jsem vypadala jako drátěnka :lol:
Ten neznám :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20308
20.5.16 14:45

@lucije28
no mně teda drží ten gel essence a je dobrej že stačí jedna vrstva, ale třeba miss sporty nic moc teda.
docela mi držel i orly

@radkka
mně se taky oddobne konec a to pak dolakuju, ale blbý je když tam máš to razítko :mrgreen: :mrgreen:

Příspěvek upraven 20.05.16 v 14:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20308
20.5.16 14:47

@Halibar @radkka
tak já su asi něco mezi vama :mrgreen: :mrgreen:

@Halibar
a jaký máš to razítko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
20.5.16 14:47

@radkka no moje vlasy jsou taky děs, když si je jeden den umyju a druhý den se můžu stydět jít ven :poblion: Essie stojí kolem 250 kč, mají i gellaky, já si teda dělám poslední měsíce gelovky abych si nehty nemusela furt odlakovávat a lakovat… a na gelovkách teda drží jakýkoliv lak týdny… díky bohu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20308
20.5.16 14:52

@Halibar
a není to už pak okoukaný ty nehty, když ti to drží tak dlouho :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.5.16 14:52

@Sherry Se máš :mrgreen: to je asi nejlepší varianta.

S tím razítkem to je na prd no, já nerazítkuju, tak mě to nenapadlo :think:

@Halibar píše:
@radkka no moje vlasy jsou taky děs, když si je jeden den umyju a druhý den se můžu stydět jít ven :poblion: Essie stojí kolem 250 kč, mají i gellaky, já si teda dělám poslední měsíce gelovky abych si nehty nemusela furt odlakovávat a lakovat… a na gelovkách teda drží jakýkoliv lak týdny… díky bohu

Já chodila na Shellac a bylo to super :palec: akorát mi to nešlo z nehtů, manikérka z toho byla docela na mrtvici, prý to všem jde samo, ale mně se to nechtělo hnout :lol:

Essie jsem nezkoušla, ale asi podlehnu :think:

Jinak mám dobrou zkušenost s Barry M a ORLY.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama