RBP - prodlužuje termín nástupu do lázní?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.10.21 17:32

RBP - prodlužuje termín nástupu do lázní?

Ahoj holky, prosím vás, dcera, 10let, první půlka srpna operace vaječníků. Odstraňovali cysty. Doporučená lázeňská péče. Termín nástupu jsme měli teď v po 18.10., ale je nemocná na atb. Dali nám další termín 3.11.,ale prý je poslední, který můžou dát. Jenže říkali, že nesmí ani zakaslat a dr ji tam nechce pustit. I vzhledem ke covid situace poblíž Klimkovic.

Na webu jsem četla, že lze zažádat o „prodloužení“, vystavení novehu termínu. V lázních na recepci mi to paní potvrdila, ale v přijímací kanceláři řekla, že to nejde.

Máte s tím nějaké zkušenosti? Jestli rbp může prodloužit tento termín?
Na vánoce jsou údajně lázně zavřené. Prý tam mají snad nějaké lidi, co si platí vánoční pobyty. Takže jsem myslela, že bychom nastoupily během ledna, února. Jenže nevím, co ta pojišťovna na to…

Říkám si ale, že za nemoc přece nikdo nemůže… A pokud bych odložila nějaké písemné odůvodnění, popř papíry od dr, tak by to prodloužit mohli. Co myslíte?

Já volala přímo na pojišťovnu, ale nikdo mi to není schopný říct. Tak mě spíš zajímá, jestli přímo s tímto máte nějaké zkušenosti.

Děkuji pěkně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21.10.21 22:48

Nevím, jak to má RBP s prodlužováním lázeňských pobytů, zkušenosti nemám. Dcera pojede do lázní sama? Přes Vánoce v lázních být nemůže, dětské léčebny jsou zavřené. S touto diagnózou by kromě Klimkovic mohla jet ještě do Lázní Bělohrad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.21 10:29

Ještě k tomu prodloužení termínu nástupu do lázní - kdy byla dcera na operaci? Termín bohužel asi prodloužit nepůjde, protože po gynekologické operaci musí dívka nebo žena obvykle na léčení do lázní nastoupit do tří měsíců od operace. Možná to je důvodem, proč termín nelze prodloužit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 10:30

Tak jsem si zavolala. Nakonec to jde prodloužit po souhlasu lékařů. Dětské dr a gynda.

Ale i tak všem děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
22.10.21 10:32

Nemáte zač. Tak to je dobře, že to jde. Takže dcera pojede do lázní po novém roce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 10:33

Ano, chtěla bych v lednu, únoru…
Nejradši bych byla až o prázdninách, ale nevím, jestli to jde odložit až tak daleko.

• Citovat
  • Nahlásit
22.10.21 10:37

Nevím, kdy máte ve vašem okrese jarní prázdniny. Jestli v únoru, možná by to šlo. Ale je možné, že dostanete termín hned v lednu. V lázních je i škola, dcera tam bude chodit na tři hodiny denně. Bude se tam učit hlavní předměty - český jazyk, matematika, angličtina, možná vlastivěda a přírodověda. Když jsem byla v lázních já, učili jsme se na druhém stupni v lázních i fyziku, chemii, zeměpis, dějepis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat