RD + HPP, čerpaní RP, 2,5leté dítě ve státních jeslích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kofinka20
Kecalka 118 příspěvků 08.10.14 13:21
RD + HPP,a čerpaní RP,2,5leté dítě v statních jeslích

Ahojte holky, jsem docela zoufala, kvuli finanční tísni, od pondělí nastupuji na HPP a přičemž stále pobíram rodičák a dítě dávám do statních jeslí dotované městem kde platím 2000 měsíčně, protože by se neměl o malou kdo postarat.
Samozřejmě by malou odprovazela do školky buď sestra nebo babička,
ale jde mi o to, že nastupuji přes agenturu, tudiš nebudu kmenová, a smlouvu nam budou prodlužovat každy měsíc. Takže praci nemám vubec jistou do dvou let, kdy pak můžu přejít na kmenovou a mít smlouvu na neurčito.
Můj dotaz zní, malé jsou 2,5 roku a ja se tu nemužu nikde dočíst přesně to co mě zajíma.
Odeberou mi rodičák? I když mi za pul roku končí? Děkuji všem za každou radu. :think:

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65103 příspěvků 08.10.14 13:25

@Kofinka20 Neseberou, u dítěte staršího 2 let nikoho docházka do jeslí nezajímá.

Kofinka20
Kecalka 118 příspěvků 08.10.14 13:31

@j.a.n.i1 Uff tak to se mi velice ulevilo, pač jak tu čtu nekteré ty konverzace tak každy napíše vždy neco jineho a ja sem s toho pak paf, podle jinych diskusí bych měla mít ten novy rodičák, tak to se mi ulevilo že to doberu do konce, a ještě jestli se tě mohu zeptat? Má se to hlasit na socialce? Jelikož se me tedkom ve středu ptala zda mám i jiny přijem krom rodičovského přizpevku? :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >