Reaguje miminko na leknutí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 16.01.09 11:05
Reaguje miminko na leknutí?

Holky chci se vás zeptata na váš názor.Včera jsem malem viděla opravdu hnusnou bouračku a strašně jsem se lekla , naštěstí bouračka se nestala , takže nic špatného jsem neviděla, ale od té doby , jak jsem se lekla , tak je mi nějak divně , chvilku mě i pobolívalo bříško , a i prcek se nák víc hýbe v bříšku.Myslíte že to malej vycítil jak sem se lekla a reaguje na to? :cry: Celkem mám i strach aby mi to třeba nevyvolalo i porod. :cry:

Reakce:
eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 16.01.09 11:36

Ahoj, myslí že miminka cítí, jak na to matka psychicky je. Hodně na mimi mluv, hlaď bříško a ujišťuj ho, že je všechno ok.. Příjemný zbytek těhotensví

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 16.01.09 11:45

Miminko v bříšku to určitě cítí .. Ale taky cítí, že už jsi se uklidnila. No - a i kdyby bylo nakrásně zvědavý a chtělo se podívat osobně, co že to maminku tak rozhodilo - vždyt už to máš za pár;) Užívej si pupíku:)

Veruska7
Stálice 73 příspěvků 16.01.09 11:52

Ahojky,moje mamka mě zase lekala schválně…prý to porod vyvolat může.
Ale nic se nedělo.. je to prostě asi jak u koho..
Ale jestli nemáš jiné příznaky,že by to mohl být porod tak bych se asi nebála..
Hodně štěstí s bříškem

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 16.01.09 12:46

Oli - klidně to porod vyvolat může, ale já myslím, že u tebe už by to zas tak nevadilo, ne? Miminko je dopečený a aspoň by sis ušetřila ten pekelnej stres na konci těhu. A neboj jednorázový stres mimču neublíží…

janac
Závislačka 3138 příspěvků 16.01.09 14:17

Ahoj Olu, podle metru jsme na tom uplne stejně:) já dnes byla na prvním monitoru a mimino chtelo spat musela jsem se tocit na jeden bok na druhej a když furt nic tak na me sestra „skočila“ a začala mi třást břichem..nebylo to teda leknutí jako to tvý, ale taky jsem se lekla a mimino bylo hned probuzený. Tím, že se tobě zvýší tepová frekvence by (teoreticky) měl stoupnout tep i miminu - ale to je laicka dedukce.
Každpádně se nemáš čeho bát..I kdybys teď porodila tak se nic neděje. nevěřím že by nenarozené dítě mohlo mít nějaké trauma (pokud není matka v nejakem opravdu dlouhodobém stresu - což je vlastně nemoc..).
 Pa

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34294 příspěvků 16.01.09 17:13

3 týdny do TP - nechápu co řešíš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >