Reklama

Reaguje miminko na leknutí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 16.01.09 11:05
Reaguje miminko na leknutí?

Holky chci se vás zeptata na váš názor.Včera jsem malem viděla opravdu hnusnou bouračku a strašně jsem se lekla , naštěstí bouračka se nestala , takže nic špatného jsem neviděla, ale od té doby , jak jsem se lekla , tak je mi nějak divně , chvilku mě i pobolívalo bříško , a i prcek se nák víc hýbe v bříšku.Myslíte že to malej vycítil jak sem se lekla a reaguje na to? :cry: Celkem mám i strach aby mi to třeba nevyvolalo i porod. :cry:

Reklama

Reakce:

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 16.01.09 11:36

Ahoj, myslí že miminka cítí, jak na to matka psychicky je. Hodně na mimi mluv, hlaď bříško a ujišťuj ho, že je všechno ok.. Příjemný zbytek těhotensví

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 16.01.09 11:45

Miminko v bříšku to určitě cítí .. Ale taky cítí, že už jsi se uklidnila. No - a i kdyby bylo nakrásně zvědavý a chtělo se podívat osobně, co že to maminku tak rozhodilo - vždyt už to máš za pár;) Užívej si pupíku:)

Veruska7
Stálice 73 příspěvků 16.01.09 11:52

Ahojky,moje mamka mě zase lekala schválně…prý to porod vyvolat může.
Ale nic se nedělo.. je to prostě asi jak u koho..
Ale jestli nemáš jiné příznaky,že by to mohl být porod tak bych se asi nebála..
Hodně štěstí s bříškem

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 16.01.09 12:46

Oli - klidně to porod vyvolat může, ale já myslím, že u tebe už by to zas tak nevadilo, ne? Miminko je dopečený a aspoň by sis ušetřila ten pekelnej stres na konci těhu. A neboj jednorázový stres mimču neublíží…

janac
Závislačka 3138 příspěvků 16.01.09 14:17

Ahoj Olu, podle metru jsme na tom uplne stejně:) já dnes byla na prvním monitoru a mimino chtelo spat musela jsem se tocit na jeden bok na druhej a když furt nic tak na me sestra „skočila“ a začala mi třást břichem..nebylo to teda leknutí jako to tvý, ale taky jsem se lekla a mimino bylo hned probuzený. Tím, že se tobě zvýší tepová frekvence by (teoreticky) měl stoupnout tep i miminu - ale to je laicka dedukce.
Každpádně se nemáš čeho bát..I kdybys teď porodila tak se nic neděje. nevěřím že by nenarozené dítě mohlo mít nějaké trauma (pokud není matka v nejakem opravdu dlouhodobém stresu - což je vlastně nemoc..).
 Pa

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34050 příspěvků 16.01.09 17:13

3 týdny do TP - nechápu co řešíš.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >