Reakce chlapa po zamlklém těhotenství

Anonymní
19.2.20 21:38

Reakce chlapa po zamlklém těhotenství

Ahoj, jsem dva týdny po revizi kdy přestalo bít srdíčko v 10tt. Peru se stím jak můžu, doma mám tříletého syna tak je to lepší že nemám prostor přemýšlet ale jedna věc mě trápí. Chlap mi byl oporou když mi Dr řekla že miminko se nevyvíjí. Ale potom když jsme se nějak bavili že další miminko nám vyjde na zimu mi řekl že už další nechce. Ptala jsem se jestli teď nebo nikdy, řekl že nikdy. Syn byl neplánovaný a narodil se nám brzo, bylo nám 19. Manžel potom dlouho další dítě nechtěl, nakonec jsme se domluvili že ano, těšil se, při první fotce z utz byl dojatý stejně tak jako když jsem mu ukázala pozitivní test. Nicméně po narození syna nechtěl dlouho o druhém slyšet, teď řekl tohle tak se bojím že už opravdu nebude chtít :( zažila jste některá že chlap takhle reagoval a pak otočil, že to bylo třeba jen smutkem a šokem? Děkuji za odpovědi. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7551
19.2.20 21:41

Dala bych mu čas, chlapi se s tím taky musí vyrovnat. A u vás je to fakt strašně čerstvé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
991
19.2.20 21:44

Dej mu čas. Asi to taky potřebuje vstřebat :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1807
19.2.20 21:47

Možná to někdy chlapi prožívají vic, nez se zdá. Mela jsem po prvním dítěti ZT dvakrát a kdyz jsem byla tehotna potreti a dost se stresovala, jak to dopadne, chlapovi vypadaly fousy a růst mu začaly az po porodu… :nevim:
Ani si to neuvedomoval, v jakém stresu byl. Ja taky. A máme tak strašně hodne miminko, že nestačím děkovat nebesum… Dej mu cas. U nas to teda bylo tak, ze on chtel další asi vic nez ja, ja se strašně bala, on mě premlouval. Naštěstí to dobře dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1877
19.2.20 22:06

Dej mu cas a netlac na nej, chlapi jsou take citlive duse, aj kdyz maji svaly a strniste na tvari :hug: preji, at je bolistka v srdicku kazdym dnem mensi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.20 22:25

Mrzí mě ztráta :srdce: asi jsi mladá, takže máš čas na další dítě. Dej manželovi třeba rok. Pokud neotočí, tak opět přicházím se svoji teorii, že kdo po tom dalším dítěti tolik touží, měl by (bohužel) doma začít víc makat a něco změnit - nedělat dusno, lepší sex, uklízení, vaření, plánování, finance. Další možností je „selhání“ antikoncepce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 12:49

Děkuji za vaše reakce, doufám že ho to přejde. Já ho tedy nijak nepřemlouvala, mluvila jsem sním o tom ale žádný velký nátlak jsem nevyvíjela. Právě že mě až překvapilo jak se těší a pak tohle :( takže nejen že se snažím vyrovnat stím co se stalo ale ještě mám strach že už nikdy mít další dítě nebudu :,(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama