Reakce dítěte na chování rodiny

Anonymní
18.1.20 10:46

Reakce dítěte na chování rodiny

Dobrý den, tak mám po včerejší návštěvě u pritelových rodičů. Ti jsou opravdu fajn. Ale… Když se baví a vy jste v jiné místnosti, tak byste řekli, že se neskutečně hádají a oni se pak začnou smát… Mají takový svůj způsob konverzace. Chvíli mi trvalo než jsem si na to zvykla, ale příteli jsem vysvětlila, že my dva budeme komunikovat jinak. Plánujeme miminko v nejbližší době. Po návštěvě jsem ještě stihla hovor s mojí mámou. A ta pronesla větu, jak na tyhle jejich konverzace bude reagovat dítě. A to mě opravdu zarazilo a donutilo přemýšlet. Já už chápu, že oni se nehádají a normálne tak mezi sebou mluví. Myslíte, že dítě vycítí, že se nic neděje a bude vklidu? Nebo to bude právě brát jako hádku? Nevím, jak bych jim vysvětlovala, že teď za němi jezdit prostě nechci, a chci aby moje dítě bylo vklidu a ne v takovém prostředí. Jim to přijde úplně normální, ještě se smáli, že to nemám brát jako něco špatného.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26261
18.1.20 10:58

Pokud v tom bude dítě vyrůstat, tak bude v klidu.  ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22101
18.1.20 10:58

Tvl :lol:.Prvni co me napadlo, ze tebe bych doma mit nechtela :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2950
18.1.20 10:59

Dite si zvykne a nauci se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Takhle komunikuje muj manzel, zacal s tim po narozeni deti. Nevysvetlim mu to. Zrejme to odkoukal doma… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
585

Jak udělat z komára velblouda :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22101
18.1.20 11:00

Hlavne priteli vysvetluj vysvetluj vysvetluj, jak se ma chovat a jak divnou rodinu ma :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 11:01
@wildcherry píše:
Tvl :lol:.Prvni co me napadlo, ze tebe bych doma mit nechtela :jazyk:

Proč mě? :think: nikoho nijak neomezuji. Jen jsme se s mámou shodli, aby dítě bylo vklidu. Nemusí to chápat, že se nic neděje, když na sebe budou pokřikovat a pomalu se hádat.

• Nahlásit
  • Citovat
11794
18.1.20 11:01

Jak by na to mělo reagovat dítě? Normálně, ne? Když na to bude zvyklé od malička…prostě někdo jen neševelí, ale je hlasitější, problém teda žádný nevidím…já jsem taky dost hlasitá a děti jsou zvyklé ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1401
18.1.20 11:02

Zdrave dite to zvladne, pripadne mu to vysvetlis. Ale napr. autista z toho bude hodne spatny a nebude to chapat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 11:02
@wildcherry píše:
Hlavne priteli vysvetluj vysvetluj vysvetluj, jak se ma chovat a jak divnou rodinu ma :mrgreen:

Já se právě přizpůsobila a jeho rodina je fajn. Já jsem zvyklá na normální konverzaci, pochopil mě a na mě mluví normálně. Spíše mi jde o to, zda to dítě bude chápat, jak se věci mají

• Nahlásit
  • Citovat
18.1.20 11:03
@Anonymní píše:
Proč mě? :think: nikoho nijak neomezuji. Jen jsme se s mámou shodli, aby dítě bylo vklidu. Nemusí to chápat, že se nic neděje, když na sebe budou pokřikovat a pomalu se hádat.

To je v pořádku. Ty a tvoje máma rozhodujete, co je nejlepší pro tvoje dítě, rozhodně ne manžel a v žádném případě máma manžela. To si dobře pamatuj!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 11:04

Tak u rodičů přeci jen nebudeme pořád. A doma bude jinak klid. Ale jestli si za ty občasné návštěvy zvykne. Tak to bude vpohode :)

• Nahlásit
  • Citovat
11794
18.1.20 11:04
@Anonymní píše:
Já se právě přizpůsobila a jeho rodina je fajn. Já jsem zvyklá na normální konverzaci, pochopil mě a na mě mluví normálně. Spíše mi jde o to, zda to dítě bude chápat, jak se věci mají

Tak bude mít 50% genů otce, tak bude určitě připravené a třeba bude projevem spíš do jejich rodiny :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11794
18.1.20 11:05
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie