Reakce na homeopatika - horečka a průjem

Anonymní
23.12.19 11:00

Reakce na homeopatika - horečka a průjem

Ahoj, chtěla bych vás poprosit o radu a případné zkušenosti. V pátek jsem byla s dcerou (17m) u homeopatky, kvuli nespavosti. Po hodině a půl zkoumání jí dala nějaké kapky, s tím, že může přijít třeba rýma nebo i horečka. Hned v pátek v noci začala mít dcera 39-50°C horečky, dneska v noci i průjem. Myslíte, že to je normální reakce na homeopatika, nebo prostě náhodně zrovna chytla nějakou virózu, případně rostou zuby? Počkali byste ještě s dr? Mohou homeopatika nejake ublížit? Mám teď výčitky, jestli jsem jí to měla vůbec dávat. :( Prosím o anonym, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4771
23.12.19 11:05

Tak pri 50° uz by byla davno mrtva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
23.12.19 11:12

42C je podle me max teplota, co dite zvladne. Myslis ten dotaz vazne ( upsala ses), nebo je to nejakej vtip? Po homeopatii nemuzes mit zadnou reakci - ani pozitivni ani negativni - je to jen cukr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 11:13

@Cenarius přepsala jsem se, samozřejmě jsem myslela 40°C.

• Citovat
  • Nahlásit
1433
23.12.19 11:22
@Anonymní píše:
@Cenarius přepsala jsem se, samozřejmě jsem myslela 40°C.

Mrlni na tento clanek. Homeopatika se mnou neudelala nikdy nic. Kazdopadne informace o tom, ze lek na chripku jsou vlastne kachni jatra na zaklade nejakeho 200 let stareho vyzkumu jednou spatrene kmitave castice, kterou od te doby jiz nikdo nikdy nevidel ( ani autor objevu), me utvrdila v tom, ze se jedna o nechutnej podvod na lidi. Vubec nechapu, proc to prodavaj v lekarnach.

https://www.idnes.cz/…345_veda_pka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5498
23.12.19 11:34
@KaroliS píše:
Mrlni na tento clanek. Homeopatika se mnou neudelala nikdy nic. Kazdopadne informace o tom, ze lek na chripku jsou vlastne kachni jatra na zaklade nejakeho 200 let stareho vyzkumu jednou spatrene kmitave castice, kterou od te doby jiz nikdo nikdy nevidel ( ani autor objevu), me utvrdila v tom, ze se jedna o nechutnej podvod na lidi. Vubec nechapu, proc to prodavaj v lekarnach.https://www.idnes.cz/…345_veda_pka

No protože se na tom vydělávají nechutné peníze, nemusíš mít žádný výzkum, patent a stačí ti jenom dát cukr do kuliček a prodávat to za 600 kč balení. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
23.12.19 11:56

Podle mě to z homeopatik mít nemůže. Je to jen glukóza. Spíš viróza, ale když to nebude lepší, zašla bych na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
23.12.19 11:57
@Cenarius píše:
Tak pri 50° uz by byla davno mrtva.

Ježiš, tak je snad jasné, že jde o preklep :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
23.12.19 12:03
@Wani píše:
No protože se na tom vydělávají nechutné peníze, nemusíš mít žádný výzkum, patent a stačí ti jenom dát cukr do kuliček a prodávat to za 600 kč balení. :lol:

Tak to je jasne, ale jakto ze zakon to umoznuje prpdavat v lekarnach. Nekde jsem cetla, ze se to nesmelo, ze to je narizeni EU. Jinak uz zacina nejaka kampan proti homeopatikum v lekarnach celosvetove, v Britanii je prestala hradit pojsitovna a tak. Delali se nejake studie a prekvapive vysel ucinek stejny jako u placena. Zybtecne vyhozeny prachy za studii:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
23.12.19 12:05
@martina bl píše:
Ježiš, tak je snad jasné, že jde o preklep :roll:

Tak jasny to neni. Nekdy si tu prectes opravdu uplne nesmysly. Nekteri lide se bavi vymyslenim historek o tom, jak maj deti a podobne. Pak muzes cekat, ze udelaj chybu a budou tvrdit ze dite ma 50C. A to nepatrim k tem, ktere kazdeho podezrivaji za trollismus, ale mohu fakt potvrdit, ze se to tu deje. Takze je dobry bejt trochu opatrnej a neradit vtipalkovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1208
23.12.19 12:18

Pokud má dítě od pátku horečky plus se přidalo něco a je 23.12. tak bych k lékaři šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5498
23.12.19 12:46
@KaroliS píše:
Tak to je jasne, ale jakto ze zakon to umoznuje prpdavat v lekarnach. Nekde jsem cetla, ze se to nesmelo, ze to je narizeni EU. Jinak uz zacina nejaka kampan proti homeopatikum v lekarnach celosvetove, v Britanii je prestala hradit pojsitovna a tak. Delali se nejake studie a prekvapive vysel ucinek stejny jako u placena. Zybtecne vyhozeny prachy za studii:D

No přijde mi ujeté, že to vůbec pojišťovna někdy hradila. Já doufám, že to lékarny v budoucnu nebudou prodávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
23.12.19 12:52
@Wani píše:
No přijde mi ujeté, že to vůbec pojišťovna někdy hradila. Já doufám, že to lékarny v budoucnu nebudou prodávat.

Jasne no, me se nedavno stalo, ze me lekarnice prodala sirup za 300Kc vhodny pro tehotne. Doma jsem zjistila, ze to je moje oblibene honeopatikum. :mrgreen: Tak jsem to zkusila z nouze. Efekt samozrejme nula.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama