Reakce na IPL Philips Lumea

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kajarazah
Nováček 3 příspěvky 01.03.19 14:56
Reakce na IPL Philips Lumea

Ahoj. Mám doma IPL Philips Lumea, po třetí aplikaci se na nohách objevila svědivá vyrážka. Máte s tím někdo zkušenosti?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 01.03.19 15:01

Nedala sis moc silný stupen? Já reakci nemám žádnou, bohužel ani pozitivní :mrgreen:

flybe
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 01.03.19 15:03

Nikde nic 8o asi to neni pro tebe muzes vrátiť do 60dnu..
@Lalelale Jakto?mne chalupy zmizeli.ne úplne :roll: ale na to že to bylo po tretí/ctvrte tak dobrý

kajarazah
Nováček 3 příspěvky 01.03.19 15:05

Při prvních 2 aplikacích jsem to měla na stupni 4 a nic. U 3 aplikace jsem cítila pálení, tak jsem snížila a za 2 dny jsem se osypala.

zuzka2a
Stálice 65 příspěvků 01.03.19 15:06

Používám, mám za sebou čtyři aplikace a funguje výborně, chvilku jsem třeba osypaná, ale stačí zaledovat, natřít třeba kalciovkou a je to v pohodě. Efekt není hned, chce to opakovat, takže to nevzdávejte :)

kajarazah
Nováček 3 příspěvky 01.03.19 15:09

Nečekala jsem výsledky hned, ale po této reakci se už bojím. Mám to víc jak týden a místy je to dost bolavé.

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 01.03.19 15:16

@flybe upřímná závist… hele po roce používání mi přijde, že možná, ale opravdu možná, pomaleji rostou. O nějakém zbavení se nemůže být ani řeč. Kdyby to nebylo tak šíleně drahé, dávno bych to vzdala.

flybe
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 01.03.19 15:38

@Lalelale roce??uff tak tam to asi nemelo efekt :,(
@kajarazah pokud máš takovou reakci tak bych na to kaslala a vrátila pokud jde

Ja prišla tak o 80%po 3

nozu
Extra třída :D 12307 příspěvků 01.03.19 16:06

Já ho dostala k Vánocům, používám na nohy, podpaží, horní ret a oblast bikin a ani na jednom místě nemám žádnou reakci. Na nohou už mi chloupky zmizely úplně.

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 01.03.19 16:12

@flybe @nozu omg jak to děláte?! Holky fakt trapný dotaz, jaký máte typ chloupků? U mě opravdu žádný výsledek :( je možný, že mám třeba vadný kus?

nozu
Extra třída :D 12307 příspěvků 01.03.19 18:48

@Lalelale hele na nohou takové normální, spíše tmavší a ne moc silné. V podpaží, kde jsou silnější, je ten efekt pomalejší, ale již znatelný po dvou aplikacích. Já jsem si stáhla aplikaci do chytrého telefonu od Philips a postupuju přesně podle pokynů tam.

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 01.03.19 19:00

@nozu já používám jejich návod. Dělám to dobře nebo to děláš jinak? Zapnout lumeu, nastavit stupeň (měla bych mít 3 ale ze zoufalství jsem přešla na 4, též beze změny), na třísla speciální nástavec, na podpaží normální. Bliknout, posunout, bliknout… Očistit Lumeu, rozebrat, uklidit. Fakt nevím, proč jsem jediná, komu nefunguje.

nozu
Extra třída :D 12307 příspěvků 01.03.19 19:22

@Lalelale já to dělám stejně :think: nechápu, proč ti to nefunguje. Já i vynechávám jedno místo na noze, protože tam mám náběh na křečové žíly. Tak mám porovnání mezi ošetřenou a neošetřenou kůží. Nemáš fakt nějaký závadný kus?

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 01.03.19 19:51

@nozu to fakt netuším. Asi zkusím napsat Philipsu, jestli je to běžné :(

flybe
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 01.03.19 21:11

@Lalelale no pokud to spravne chapu tak 4 je mene agresivni nez 3.Pokud ti stroj urcil 3,tak ho pouzivej.
Jsem tmavsi typ, chlupy mam celkem tuhy a tmavy.
Obecne tmavy chlup na bile kuzi je nejvhodnejsi pro lumeu.Na Fb maji opravdu dobry chat, odepisuji hned, asi mas neco s tim :/
Za tak drahou hracku, treba neco vymyslite :think: nebo nabidnou kontrolu pristroje..Odkud ho mas? Je ciste novy a primo od philipsu?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama