Reakce na lubrikační gel?

2377
24.7.13 20:12

Reakce na lubrikační gel

Holky byla jsem na gynekologii a dělali mi vnitřní UTZ, chvíli po té resp. jakmile jsem se začala hýbat mě začal pálit celý spodek a všude kam se to dostalo, stalo se vám někdy? Je to nějaká alergie, nebo jen reakce na látku v něm? Lubrikant jsem použila jen jednou a byl to nějaký „teplý“ a také to pálelo a přisuzovala jsem to tím „třením“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
24.7.13 20:14

A neměl spíš ten utz na sobě navlečený kondom z latexu?

edit: tím chtělbásník říci, že by to byla alergie na latex :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2377
24.7.13 20:15

@Gladys Ano, ale kondomy používám běžně a pohoda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.13 20:17

No tak o by mě taky zajímalo, mě gel ze začátku dost štípe, a nevím jestli je to normální.. po chvíli to vždy přejde

• Nahlásit
  • Citovat
2377
24.7.13 20:19
@Anonymní píše:
No tak o by mě taky zajímalo, mě gel ze začátku dost štípe, a nevím jestli je to normální.. po chvíli to vždy přejde

Musela jsem se jít umejt, aby to přestalo alespoň z „vnější“ části pálet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
24.7.13 20:21

@kissi aha, tak latex ne, tak logicky fakt zbývá jen ten lubrikant. Těžko říct, co všechno obsahuje, určitě v tom bude nějaký konzervant, který mlže vyvolat reakci. Pokud byl utz ojedinělý, asi bych to nechala plavat, pokud by tě čekalo častější vnitřní zvučení, řekla bych to lékaři, zda by nebyla nějaká alternativa, třeba v podobě olejíčku, vazelíny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2377
24.7.13 20:24

@Gladys Určitě ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9140
24.7.13 20:32

@kissi řekla bych, že ti ten lubrikační gel vadí. Také mi jich dost vadí. Asi některá složka, ale jaká, to by mě také zajímalo :think:

@Anonymní píše:
No tak o by mě taky zajímalo, mě gel ze začátku dost štípe, a nevím jestli je to normální.. po chvíli to vždy přejde

To normální není.

Já za sebe doporučuji Altermed neparfémovaný na vodní bázi http://lubrikacni-gely.heureka.cz/…0ml/recenze/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
24.7.13 20:33

Mohlo to být. Mě některy gely neskutečně pálí a štípou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.13 20:34

@meduzza pár jsem jich už vyzkoušela a změna žádná. vždy vybírám neparfemované a na vodní bázi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3404
25.7.13 10:08

@kissi Je to možné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
leco
1.9.13 22:00

Dobry vecer, chtela bych se zeptat jestli lubriklacni gely maji vliv na otehotneni (zda to necemu uskodi kdyz ho budeme pouzivat). Protoze na tem gelu je psano, ze muze ovlivnit pohyblivost spermii. A pokud se snazime otehotnet, mame kontaktovat sveho lekare. Dekuji za odpoved.

• Nahlásit
  • Citovat
12262
1.9.13 22:03

Měla jsem při snažení gel který naopak k otěhotnění prý pomáhá a spermie nezabíjí. je to conceive gel nebo tak nějak se jmenoval. stojí dost ale byl fajn, já hned nějaký lubrikační nemůžu, vždycky jsem z toho chytla zánět jak byl nějak parfemovaný ale tohle sedělo fajn a doktorka říkala že při snažení nevadí, zvlášť když dceru jsme si udělali taky s normálním neparfemovaným gelem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
leco
2.9.13 17:45

My máme lubrikační gel durex play massage 2 v 1, nemělo by to asi ničemu vadit?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama