Reakce na očkování Covid

49
14.6.21 23:28

Reakce na očkování Covid

Ahoj, v sobotu jsem byla na očkování proti Covidu. Dostala jsem vakcínu Pfizer. V neděli mě ruka bolela a večer a dnes (pondělí) se mi udělala červená boule.. Chci se zeptat, jestli je to reakce, zda to měl někdo stejně a kdy asi zmizí. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.6.21 23:37

Ruka mi bolela v místě vpichu asi 2dny, nic hrozného, tetanovka mi bolela mnohem víc a déle. Jinak já měla zvýšenou teplotu a spíš celkovou slabost. Zkus si dát studený obklad. Ten flek se udělal hned nebo až později? Neměla bys taky po očkování na sluníčko. Pokud by se ti to nezdálo raději zajdi k obvoďačce.

• Citovat
  • Nahlásit
10883
15.6.21 05:44

@Veruska91 jestli boule je ta boule prostě otok, tak je to běžná reakce a pomáhá chlazení. Pokud by to byla boulička v místě vpichu, ukázala bych to lékaři, ale jen pokud by se to zhoršovalo nebo hnisalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58785
15.6.21 05:48
@Veruska91 píše:
Ahoj, v sobotu jsem byla na očkování proti Covidu. Dostala jsem vakcínu Pfizer. V neděli mě ruka bolela a večer a dnes (pondělí) se mi udělala červená boule.. Chci se zeptat, jestli je to reakce, zda to měl někdo stejně a kdy asi zmizí. Děkuji

Normální reakce, já měla v místě vpichu červenou horkou bouli asi týden. Pomáhá chladit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11017
15.6.21 05:59
@aiwwa píše:
Normální reakce, já měla v místě vpichu červenou horkou bouli asi týden. Pomáhá chladit.

Mě ta boule zmizela cca za 5 dní. Souhlasím s chlazením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
990
15.6.21 06:16

Mne k tomu otoku jeste zdurely uzliny nad klicni kosti. To pak bolela ta leva strana komplet, asi 3 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.6.21 07:37

reakce-na-ockovani-covid

I já se nechala očkovat a po několika hodinách mě bolela ruka. Dva dny jsem ji nemohla ani znednout, ale potom to bylo dobré. Pokud Vám otok neodezní, šla bych k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
15.6.21 08:23

@Veruska91 co jim zavolat? Všichni v mém okolí dostali leták s telefonním číslem a v případě dotazů mají volat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58785
15.6.21 09:06
@Anna85 píše:
Mne k tomu otoku jeste zdurely uzliny nad klicni kosti. To pak bolela ta leva strana komplet, asi 3 dny.

Jo, uzliny mi natekly taky, v podpaží, i to bylo vidět na mamografu, kde mi doktorka říkala, že to má hodně lidí po očkování a mělo by to zmizet, což se stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
15.6.21 09:22

Já měla taky očkování jinou sobotu, v neděli 2 fleky, v pondělí už větší vařící flek, úterý a středu se to zvětšovalo. Ve čtvrtek se to konečně přestalo zvětšovat a flek nebyl horký, během pár dní zmizel úplně. Jen boule v místě vpichu se vstřebávala skoro dva týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7539
17.6.21 20:40
@aiwwa píše:
Jo, uzliny mi natekly taky, v podpaží, i to bylo vidět na mamografu, kde mi doktorka říkala, že to má hodně lidí po očkování a mělo by to zmizet, což se stalo.

Ahoj, můžu se zeptat, za jak dlouho Ti zmily nateklé uzliny po očkování Covid? Mám to týden a podpaží a rameno stále bolí. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58785
17.6.21 21:36
@janickaIII píše:
Ahoj, můžu se zeptat, za jak dlouho Ti zmily nateklé uzliny po očkování Covid? Mám to týden a podpaží a rameno stále bolí. Děkuji

Zmizelo to asi měsíc po druhé dávce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7539
18.6.21 09:53
@aiwwa píše:
Zmizelo to asi měsíc po druhé dávce.

Děkuji, to se tedy mám na co těšit. Šla jaké s tou bolestí na ultrazvuk nebo mamograf? Mě to bolí celkem dost. A je to opravdu následek očkování, protože to začalo 2-3 den po něm. Celé rameno a podpaží mám jak v ohni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58785
18.6.21 09:58
@janickaIII píše:
Děkuji, to se tedy mám na co těšit. Šla jaké s tou bolestí na ultrazvuk nebo mamograf? Mě to bolí celkem dost. A je to opravdu následek očkování, protože to začalo 2-3 den po něm. Celé rameno a podpaží mám jak v ohni.

Nene, to byla náhoda, že termín preventivní mamografie vyšel zrovna po očkování. Tak jsem jim to tam řekla, doktorka to prohlídla a říkala, že je to časté a má to hodně lidí. A pokud by to nezmizelo do dvou měsíců, tak mám přijít na ultrazvuk. Naštěstí to přestalo. Ale nebyla to nějaká velká bolest, bolelo to hlavně při pohybu.
Možná bych zavolala obvoďákovi a zeptala se co s tím, když to bolí tolik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7539
18.6.21 10:19
@aiwwa píše:
Nene, to byla náhoda, že termín preventivní mamografie vyšel zrovna po očkování. Tak jsem jim to tam řekla, doktorka to prohlídla a říkala, že je to časté a má to hodně lidí. A pokud by to nezmizelo do dvou měsíců, tak mám přijít na ultrazvuk. Naštěstí to přestalo. Ale nebyla to nějaká velká bolest, bolelo to hlavně při pohybu.
Možná bych zavolala obvoďákovi a zeptala se co s tím, když to bolí tolik.

Díky za info. Počkám do pondělí to bude týden po očko a pak ji zavolám. Sice je teď dost nepříjemná, řeší jen Covid, ale tohle se mi nelíbí. Snad to bude dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat