REAKCE NA OČKOVáNí OBRNY

236
12.3.08 19:52

REAKCE NA OČKOVáNí OBRNY

Ahojky, v pondělí jsme byly na očkování obrny, na lžičce. Byla to už třetí dávka, po těch loňských jí nic nebylo.Dnes byla mrzutá, v poledne měla i zvýšenou teplotu a teď měla 38,2. Nic jí jinak není, ani kašel a ani rýma, nic. Nikdy jsem neslyšela, že by na toto očkování byla reakce. Stalo se vám to někdy? Díky Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
12.3.08 20:36

U nás nikdy žádná reakce - nemůže to být něco jiného? Eli mi před týdnem horečkovala - a ač jsem původně podezírala zuby byla to šestá dětská…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
12.3.08 20:53

No já nevím, taky jsem to nikdy neslyšela. Jen mě to napadlo, uvidím co se z toho vyvrbí. Třeba jsem se dočetla, že se má dávat pozor na stolici dětí, třeba při přebalování, že se ty" bacily " dostávají z těla tak kolem 4-6 dne. To mi teda taky dr neřekla, nočníkujeme tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
13.3.08 08:02

Ahoj majko, loni jsme řešila něco podobného u sousedů

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gabika
13.3.08 08:20

Ahoj,

kopírujem z príbalového letáku z www.vakciny.net

[quote:e5c3ef46d0]Nežádoucí účinky
Po aplikaci vakcíny se mohou vyskytnout některé nespecifické příznaky a projevy, jako jsou např. horečka, nevolnost, bolesti hlavy, zvracení a průjmy. Jejich výskyt však nemusí být vždy spojen přímo s vakcinací.
U očkovaných jedinců nebo u citlivých osob, s nimiž byli očkovaní v kontaktu, se mohou v časové souvislosti spojené s očkováním vakcínou POLIO SABIN (oral) objevit symptomy paralytické poliomyelitidy.
Frekvence postvakcinačního výskytu paralytické poliomyelitidy je velmi nízká; uvádí se jeden případ onemocnění na milion očkovaných.
Velmi vzácně byly hlášeny případy výskytu alergické reakce (včetně anafylaktické reakce).

Takže ano, horúčka može byť z očkovania.

Gabika

• Nahlásit
  • Citovat
622
13.3.08 08:30

ahoj tak hlasim ze my zrovna reakci meli a to 2 dny vysoke horecky a ridsi stolici…ale jen po prvni davce…na druhe jsme byli zrovna vcera a zatim nic…tuk tuk tuk

tak at jste brzy fit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.08 08:48

Ahoj,tak my jsme byly na očkování včera v poledne a odpoledne už byla nějaká unavenější,šla spát už v 18hodin 8O No a dneska máme teplotu,zakže myslím,že je to jasné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
13.3.08 09:27

Taky jsem slyšela, že obrna „na lžičce“ není ideální. Proto je teď právě ta hexa, v té jsou neživé bakterie (nebo viry???), takže se snáší líp.

Ale horečka může být v podstatě ze všech očkování. Znamená to, že se prostě v těle něco děje. Každopádně je důležité děti nezatěžovat a být v klidu, aby se s tím tělíčko vypořádalo. Ale je to boj, tak to hold není lehké :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
13.3.08 13:21

No dneska už nic, měla jen lehce zvýšenou po ránu a teď nic. I normálně jí- což je náš barometr nemoci. Doktorka říkala, že to být ono nemůže- tak ať se v tom prase vyzná......Díky Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama