Reakce na tejpy, či krém v těhotenství?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.6.22 12:12

Reakce na tejpy, či krém v těhotenství

Tejpy jsem mívala vesměs celé těhotenství. Kvůli diastaze a nebyl nikdy žádný problém. Občas břicho svedilo, jak se zvětšovalo. Vždy pár dnů a byl chvilku klid.

Nyní jsem 38 týden a břicho hodně opět svedilo, jak již několikrát předtím. Hlavně v místě kde mám diastazu. Dala jsem si tejpy tedy na diastazu, ale svědění se zvýšilo, zvlášť pod 1 tejpem, tak jsem po několika hodinové aplikaci 1
tejp sundala a namazala klasicky tím, čím jsem mazala celé těhotenství. Svědění se pravda na chvíli velmi zhoršilo.

Nyni druhý den, mám vidět kde přesně tejp byl, jsou patrné vlnky které jsou ze zpodu. Celé místo je červené a svědí.

Přijde mi spíše, že to byla reakce= tejp + krém, krém byl excipial u hydrologii, který jsem pak aplikovala..než na samotný tejp. Druhý tejp ještě mám a pod ním to nesvedi. A když ho lehce odhrnu, tak to pod ním červené není.

Nemáte něco radu čím to zklidnit? Fenistil doma nemám :? Nějaké babské rady? Co dům dal?

Vůbec nechápu, co se nyní změnilo?, neboť jsem nepoužila nic nového :roll: krém i tejpy mám celé těhu.

Nebo že by nějaka skrytá reakce na jídlo? Měla jsem jahody kupované, ale i domácí, mi teď napadá. Ale ty nebyli také poprvé.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7535
10.6.22 13:01

Neporadím, ale měla jsem taky. Normálně tejpy používám a z nějakých mi ty vlnky vydržely i tři týdny než se to celkem ztratilo. Dokonce mi i porvaly kuzi do krve a to jsem je sundavala jak se má a nikdy driv nebyl problem. Asi jak byla pokožka hodně napnuta a ztencena. Add: a taky jsem měla reakci jen na nějaký tejpy a jiný ne. Vylozene nalepeny kus te same značky. Něco proste muselo dolu a něco jsem mohla nechat.

Příspěvek upraven 10.06.22 v 13:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
10.6.22 13:12

Já měla tejpy jen jednou, kvůli rameni. Poprvé a naposledy. Začalo to hodně svědit a cítila jsem nějakou vyrážku. Hned mi to sundávali, bohužel i s kůží… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat