Reakce okolí na tetování

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.14 18:54
Reakce okolí na tetování

Ahoj lidičky. Jsem majitelkou 4.tetování. Začala jsem s ramenem před rokem, pak jsem si nechala udělat tetování na lopatku, to jsem propojila s tím ramenem, pak přes celé lýtko a teď jsem byla ještě na ruce (předloktí).
Ale z mého okolí slyším samé negativní názory - třeba naši jsou proti, říkají že jsem se na stará kolena zbláznila (je mi 3O let)a co až budu stará atd.Ale u nich to chápu, je to přece jen starší generace, ale že i mladí lidé ještě berou tetování jako něco škaredého, to mě překvapilo a třeba jedna kamarádka mi říkala, že mám krásný nohy a tu jednu nohu jsem si úplně teď zhyzdila, to samé prý záda, že to ke mně nejde, nehodí se to ke mně(přitom nemám žádné drsné motivy, žádné lebky atd), ségra mi řekla, že budu furt sama, protože žádným chlapům se tetování nelíbí a nikdo mě nebude chtít(mám 2 děti a s manželem jsme se před 2 lety rozvedli), jsem z toho hrozně smutná, sklamaná. Mně osobně se to moc líbí, líbí se mi naopak spíš potetovaní lidé, než lidé bez tetování, ale tyto negativní názory mě hodně mrzí. Pak jsem se dívala na nějaké tetování na netu a pod tím byla diskuze pár lidiček a všichni měli tak hnusné názory na tetování, psali třeba že o ženskou, která má tetování by si neopřeli ani kolo a nějaká paní/slečna tam psala, že jakmile vidí na někom tetování, jedná s ním i podle toho, že je to pro ní póvl a prostě samé takové hnusné názory. Nemohla jsem kvůli tomu v noci spát, pořád přemýšlím, proč se lidi starají o druhé, proč pořád něco kritizují. Proto zakládám toto téma, abych se zeptala vás, co máte tetování, jetli jste se setkali spíše s kladnýma názorama nebo s negativníma. A myslíte si, že je opravdu pravdou, že se chlapům tetování u žen nelíbí? Omlouvám se za toto téma, ale jsem z toho všeho hrozně rozhozená a potřebovala jsem se vypsat… :srdce: A omlouvám se za anonym, ale chodí sem hodně známých a nechci aby viděli, že tohle řeším. Děkuji ještě jednou :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Bejbyy
Extra třída :D 10248 příspěvků 17.04.14 18:57

Přesně to jejich odsouzení mě baví, ale nesetkávám se s ním. Je fakt že mojemu se tolik nelíbí, pierc víc, ale na ten já kašlu, za to kérky ještě budou.

Ale vzpomněla jsem si na písničku: „…žena zkrásní s tetováním… ještě ho nemáš tak nač ještě čekáš…“ :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.14 18:59
@Bejbyy píše:
Přesně to jejich odsouzení mě baví, ale nesetkávám se s ním. Je fakt že mojemu se tolik nelíbí, pierc víc, ale na ten já kašlu, za to kérky ještě budou.Ale vzpomněla jsem si na písničku: „…žena zkrásní s tetováním… ještě ho nemáš tak nač ještě čekáš…“ :pankac:

Děkuju :D Mně z toho bylo právě hodně smutno, že mi to takhle hnusně řekly blízké osoby.

Cattus
Neúnavná pisatelka 17215 příspěvků 17.04.14 19:00

Mně se tetování líbí moc, ale někdo má fakt nevkusné rozblemtané čmáranice a to je pak k :poblion: A není to věc vkusu, jen se rozmohla móda obrázků a teď to tetuje kdejakej lojza :nevim:

Přijde mi, že veřejnost se dělí jen na dvě skupiny…ty co to žerou a nedají na to dopustit a ostatní, co kérky odsuzují :lol:

Bejbyy
Extra třída :D 10248 příspěvků 17.04.14 19:02

@Katchus nene je i něco mezi tím (a nebo se mě bojí odsoudit 8o :?: )

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22889 příspěvků 17.04.14 19:02

Jo mě švára řekl, že potetovaní chodí jenom kriminálníci a švagrová, že z toho určitě dostanu žloutenku C. Nejsem ani kriminálník, žloutenku taky nemám a to mám prosím jedno pidi tetování na místě, kde není běžně k vidění.
Se. u na lidi, je mi jedno co si kdo myslí o mým tetování…

MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.14 19:03

Za mě mohu říct, že se mi tetování u žen také nelíbí a když už tak něco jemného decentního, ale je to tvůj názor, pokud se Ti to líbí neřešila bych to. A určitě jsou i lidé, chlapi, kterým se to bude líbit, akorát je jich méně.

Bejbyy
Extra třída :D 10248 příspěvků 17.04.14 19:04

Mě třeba mrzelo že se se mnou po prvním zjištění nebavila babička, ale tak zas to asi u této generace chápu, zvykla si :srdce:

Cattus
Neúnavná pisatelka 17215 příspěvků 17.04.14 19:05
@Bejbyy píše:
@Katchus nene je i něco mezi tím (a nebo se mě bojí odsoudit 8o :?: )

to byla nadsázka :P
Když jsem měla první, před 14 lety, tak to byly kecy :roll:…počkej v 60, až budeš těhotná :x, co na to řeknou děti, maj to jen kriminálníci :lol:
Jediný co se stalo, že se to malinko zvětšilo :oops:

Cattus
Neúnavná pisatelka 17215 příspěvků 17.04.14 19:06
@MarkétkaBeruška píše:
Za mě mohu říct, že se mi tetování u žen také nelíbí a když už tak něco jemného decentního, ale je to tvůj názor, pokud se Ti to líbí neřešila bych to. A určitě jsou i lidé, chlapi, kterým se to bude líbit, akorát je jich méně.

Nějaký soukromý průzkum? :P

Kacise
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 17.04.14 19:07

Mám kérku od krku, přes rameno a dolů pod lopatku, svůj vlastní motiv, který je se mnou pevně spojený a jenom já vím, co znamená a co pro mě znamená. A tím pádem, jestli se to někomu nelíbí, ať si p***l políbí :mrgreen:

Dokud by mě vyloženě někdo nějak sprostě nenapadl, absolutně to neřeším, protože já „vím své“. Zatím jsem se setkala spíše s obdivnými reakcemi, než nějak vyloženě špatnými, ale ono to asi přijde…

A perlička pro pobavení: když jsem s čerstvou kérkou přišla do svého tehdejšího domova a poprosila svojí 70ti! letou babičku, jestli by mi to nemázla bepanthenem, babi pravila „ty brďo, kočko, nebejt stará bába, hned bych si taky něco nechala vytetovat!“ :mrgreen:

Meredit
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 17.04.14 19:09

Tetování se mi líbí, ale jenom malé, decentní. Podle tvého popisu ho máš hodně a to se mi opravdu nelíbí, obzvláště u ženský :nevim:
Sama mám motýlla na rameni („originální“, vím :mrgreen: )
Nicméně reakce okolí se mi zdají přehnané, v rodině nebo kamarádce bych na dotaz názor řekla, ale tělo je to jejich, ať si s ním dělají co chtějí :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.14 19:09
@Kacise píše:
Mám kérku od krku, přes rameno a dolů pod lopatku, svůj vlastní motiv, který je se mnou pevně spojený a jenom já vím, co znamená a co pro mě znamená. A tím pádem, jestli se to někomu nelíbí, ať si p***l políbí :mrgreen:

Dokud by mě vyloženě někdo nějak sprostě nenapadl, absolutně to neřeším, protože já „vím své“. Zatím jsem se setkala spíše s obdivnými reakcemi, než nějak vyloženě špatnými, ale ono to asi přijde…

A perlička pro pobavení: když jsem s čerstvou kérkou přišla do svého tehdejšího domova a poprosila svojí 70ti! letou babičku, jestli by mi to nemázla bepanthenem, babi pravila „ty brďo, kočko, nebejt stará bába, hned bych si taky něco nechala vytetovat!“ :mrgreen:

Jéééé, tak to je moc hezký od babičky :hug:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16951 příspěvků 17.04.14 19:12

Nechápu, proč se zabýváš tím, co kdo o tetovaných říká. Kdybys to věděla dříve, tak by ses tetovat nenechala? Když ti někdo napíše, že si máš uříznout nohu, že je to hezký, tak to taky uděláš? Udělej si tetování třeba přes celý obličej, když se ti to líbí a nekoukej na ostatní. Proč to děláš, když toho pak lituješ? A rovnou 4×. To fakt nechápu. A stejně s tím teď už nic neuděláš, tak co řešíš. :mrgreen: Tak si teda sbal nějakýho hodně tetovanýho a budete spolu krásně ladit. A co si bude myslet okolí? Hádej…

Lolllo
Ukecaná baba ;) 1855 příspěvků 17.04.14 19:16

No tak si najdes potetovaneho chlapa a je to. :-) Muj chlap to taky nesnasi a moji dalsi dva ex na to taky moc nebyli.. asi proto zadne tetovani nemam. :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >