Reakce po očkování pfizer druhá dávka

321
18.7.21 09:10

Reakce po očkování pfizer druhá dávka

Ahoj, včera jsem byla na očkování pfizer druhá dávka a večer mi začalo být blbě, bolest hlavně tý ruky, svalů a celého těla, zimnice, teplota, vzala jsem si ibalgin na noc a je to trošku lepší, ale furt nejsem ve svý kůži, bolí mě žaludek, nic nepozřu. Měl někdo takovýto průběh? A jak dlouho to trvalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9020
18.7.21 09:17

@Tereza Z já byla na druhé dávce ve čtvrtek, ještě dnes jsem unavená, rozlámaná, bolí mě hlava. Ruka bolela dva dny, teď už ne. Reakce je větší, než po první dávce.
Občas si dám Ibalgin, každý den vitamín C se zinkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
18.7.21 09:20

Měla jsem to podobně po první dávce, ale jinou vakcínou.
Den po očkování horečka 38 - 39 stupňů a také bolest hlavy, nechutenství. Další den něco přes 37, pak už bez teplot, a i když jsem už normálně fungovala, byla jsem zhruba další tři dny malátná.
Co jsem slyšela, je to dost běžné. Většinou tedy až po druhé dávce, tu jsem naopak já měla úplně bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
18.7.21 09:22

Ano měl. Po dvou dnech to odeznělo. Bral jsem jen Paralen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11593
18.7.21 09:23

Ja mela po druhy davce zimnici, horecku a bolest celeho tela. Proste horecka se vsim vsudy. Plus velkou bolest podpazni uzliny. Dalsi den jsem byla uplne fit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
18.7.21 09:27

Já mám tedy za sebou první dávku astrou. Po té mě nejdřív nebylo nic až druhý den v práci jsem se začala cítit blbě měla jsem 38. Pak večer horečka, bolesti kloubů a byla jsem celá jak Hadrava panenka. Druhej den jsem zůstala ještě doma. No a za týden mě čeká druhá dávka tentokrát Biontek tak jsem zvědavá. Byla mi doporučená kombin.vakcina.pry je to účinnější na mutace. Ale kdoví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
946
18.7.21 09:27

@Tereza Z mela jsem tohle po prvni davce. Odpoledne ockovani, vecer jsem byla takova vlacna a druhy den jsem si vyzrala snad vsechny nezadouci ucinky a byl to teda masakr. Mela jsem 39,2 a po prasku 38,5 a celej den. Vecer uz mi teplota klesla a dalsi den jsem byla uz jen unavena. Ale bylo to teda strasny. Na druhou davku jdu tedka 1. a porad vaham

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9221
18.7.21 09:39
@Tereza Z píše:
Ahoj, včera jsem byla na očkování pfizer druhá dávka a večer mi začalo být blbě, bolest hlavně tý ruky, svalů a celého těla, zimnice, teplota, vzala jsem si ibalgin na noc a je to trošku lepší, ale furt nejsem ve svý kůži, bolí mě žaludek, nic nepozřu. Měl někdo takovýto průběh? A jak dlouho to trvalo?
Úplně normální průběh po očkování. Trvá den možná 2-3 výjimečně.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1340
18.7.21 09:45

Ja byla vcera a boli me jen to rameno. Ale kolegove v praci taky meli horsi reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3010
18.7.21 10:24

2 dny a třetí den ještě únava :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25179
18.7.21 10:26
@TeSudička píše:
@Tereza Z mela jsem tohle po prvni davce. Odpoledne ockovani, vecer jsem byla takova vlacna a druhy den jsem si vyzrala snad vsechny nezadouci ucinky a byl to teda masakr. Mela jsem 39,2 a po prasku 38,5 a celej den. Vecer uz mi teplota klesla a dalsi den jsem byla uz jen unavena. Ale bylo to teda strasny. Na druhou davku jdu tedka 1. a porad vaham

Co je na tom strasnyho? Vsechny nezadouci ucinky? Tak to urcite. Doporucuju si precist pribalovy letak. Casto mam pocit, ze nekterym lidem snad v zivote jeste nic nebylo, kdyz jim reakce po ockovani pripada strasna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16072
18.7.21 10:26

U me druha davka uplne v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4197
18.7.21 10:27

Necele dva dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
18.7.21 11:25
@TeSudička píše:
@Tereza Z mela jsem tohle po prvni davce. Odpoledne ockovani, vecer jsem byla takova vlacna a druhy den jsem si vyzrala snad vsechny nezadouci ucinky a byl to teda masakr. Mela jsem 39,2 a po prasku 38,5 a celej den. Vecer uz mi teplota klesla a dalsi den jsem byla uz jen unavena. Ale bylo to teda strasny. Na druhou davku jdu tedka 1. a porad vaham

Vždyť takovou reakci můžou mít po očkování i malé děti, miminka, přesto se očkují a počítá se i s takovou reakcí. Zrovna tohle je prostě normální.

Znám lidi, kterým to rozhodilo organismus (očkování Modernou, Pfirezem) a dostali pásový opar (vím minimálně o 2 případech), a pak lokální horečku a zánět v místě v pichu, kdy se to řešilo antibiotiky.

Takže chudáčci všichni s teplotkama, lehce bolavou ručkou a únavou… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
714
18.7.21 11:59

Ve svém okolí mám jak naprosto bezproblémové průběhy, tak horečky, trombózou, dočasné ochrnutí poloviny obličeje, pásový opar. Všechno lidé, které opravdu osobně znám, žádné jpp. Je to tak půl na půl. Lidé s prodělaným covidem měli horší NU. Druhá dávka mě také brzy čeká, covid prodělaný víc než před půl rokem, už po první dávce mi bylo blbě, tak jsem zvědavá a strach mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat