Reklama

Reakce švagrové - je přiměřená?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 09:29
Reakce švagrové-je přiměřená?

Ahoj. Bratr k nam jezdi s pulrocnim ditkem.My s mamkou malou vzdy preberem a bracha si neco kuti v garazi. Svagrova jezdi vyrizovat veci do kanclu.My malou vozime, krmime, prebalujem, hrajem si s ni.Ja mam doma taky dve male deti. Kocar stava na dvore. Vcera jsme vezli malou na prochazku a protoze nekdy krici tak mamka ji udelala caj.Ze si cucne a uklidni se. Bracha ji takxy nekdy caj vozi.Par kapek mi kaplo vcera do kocaru. Rikam ok, je horko za chvili to uschne. Vecer bratr odjela prisla mi sms. Podotykam ze dosud vztahy se svagrovou fajn.Sms byla: muzes mi rict, od ceho je zasvineny kocar? psala jsem o tom caji a ze bratr to vi.Ona ze pry jsou tam spinave fleky.Ja teda o nicem nevedela, mam i svou praci tak nemuzu stat u jejiho kocaru.Asi tam mohla moje dcera sahnout spinavou rukou.Ona napsala, priste davejte pozor a ze to bylo naposledy, co jsme daly jeji male neco bez jejiho vedomi. Zasdlouzim si takoveho sprda? ja uznavam chybu, ale ja bych ji treba takto hnusne nepsala.Vas nazor?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 19.09.18 09:34

Wow. Může být ráda, že za ní a bratra pečujete o jejich dítě. Přiměřené to není, a asi bych odepsala něco ve smyslu, že si to má řešit s bratrem, který měl mít dítě na starosti, a že si vyprosuju takové jednání, když pomáhám.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 19.09.18 09:34

No tak mohla to napsat jinak,to mohla…Jinak na kočárek jsem taky byla háklivá,ale určitě bych teda takhle nesprdla a čaj si myslím,že půlroční dítě už může i flašku :think:

Uživatel je onlineHanka1
Extra třída :D 13517 příspěvků 19.09.18 09:34

Napsala bych ji, ze priste ji dite nehlidam a at se podle toho bracha zaridi a brachovi bych rekla taky svoje… :roll:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 19.09.18 09:35

Ze bych ji napsala, ze se nemusí bát opakování, protože jí uz dítě hlídat nebudu ;)

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 19.09.18 09:35

No tak mohla to napsat jinak,to mohla…Jinak na kočárek jsem taky byla háklivá,ale určitě bych teda takhle nesprdla a čaj si myslím,že půlroční dítě už může i flašku :think:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 19.09.18 09:40

Na to se říká, že to bylo naposledy, co sis všimla jejího dítěte. A jestli už slyšela o pračce.
Až bych ji viděla, tak by to mělo ještě pokračování, tohle bych teda nedala.
Už NIKDY bych jí dítě nepohlídala, leda za velké peníze. Je to kr.va a hodně velká, ta Tvoje švagrová. Sazba bývá kolem 250,–/hodinu. Všechno jídlo dodá ona, jinak dítě bude řvát hlady. A běda dítěti, jestli se pobryndá. Mohlo by taky dostat škarenou SMS. :cert:

Líbí se mi ta věta : příště si dávejte pozor…
asi čeká, že bude příště ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :pocitac:

Příspěvek upraven 19.09.18 v 09:51

inkakřivák
Extra třída :D 13587 příspěvků 19.09.18 09:42

Ale? A co ta kvanta diskuzí na téma tchyně dala mému dítěti čaj? A sahá na kočár nemytýma rukama? Takže kdyby tu ten příspěvek založila matka, bylo to naopak, co? navíc ona svěřila dítě manželovi, ne švagrové.

Limi123
Závislačka 3297 příspěvků 19.09.18 09:44
@Hanka1 píše:
Napsala bych ji, ze priste ji dite nehlidam a at se podle toho bracha zaridi a brachovi bych rekla taky svoje… :roll:

Asi tak… Reakce mi prijde neprimerena i kdybyste jim dite nehlidali. Ale jelikoz hlidate, mela by vam spis libat ruce :-)

srpen89
Ukecaná baba ;) 1699 příspěvků 19.09.18 09:44

Napsala bych ji „ok, priste si dite hlidej sama“ . Pro dobrotu, na zebrotu :?

Limi123
Závislačka 3297 příspěvků 19.09.18 09:46
@srpen89 píše:
Napsala bych ji „ok, priste si dite hlidej sama“ . Pro dobrotu, na zebrotu :?

Tohle je normalne prvni diskuse, kde se s tebou shodnu :-D

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 19.09.18 09:46
@Anonymní píše:
Ahoj. Bratr k nam jezdi s pulrocnim ditkem.My s mamkou malou vzdy preberem a bracha si neco kuti v garazi. Svagrova jezdi vyrizovat veci do kanclu.My malou vozime, krmime, prebalujem, hrajem si s ni.Ja mam doma taky dve male deti. Kocar stava na dvore. Vcera jsme vezli malou na prochazku a protoze nekdy krici tak mamka ji udelala caj.Ze si cucne a uklidni se. Bracha ji takxy nekdy caj vozi.Par kapek mi kaplo vcera do kocaru. Rikam ok, je horko za chvili to uschne. Vecer bratr odjela prisla mi sms. Podotykam ze dosud vztahy se svagrovou fajn.Sms byla: muzes mi rict, od ceho je zasvineny kocar? psala jsem o tom caji a ze bratr to vi.Ona ze pry jsou tam spinave fleky.Ja teda o nicem nevedela, mam i svou praci tak nemuzu stat u jejiho kocaru.Asi tam mohla moje dcera sahnout spinavou rukou.Ona napsala, priste davejte pozor a ze to bylo naposledy, co jsme daly jeji male neco bez jejiho vedomi. Zasdlouzim si takoveho sprda? ja uznavam chybu, ale ja bych ji treba takto hnusne nepsala.Vas nazor?

Pokud bych věděla jen o čaji, tak by se mě to dotklo. Ale sama jsem nesnášela špinavé a oblemcané kočáry jiných maminek. Já jsem se snažila, aby vypadal hezky. Jestli tam sáhla malá holka špinavou rukou, nestala se tragédie, jen bych jí řekla, že na miminko si musí nejdřív ruce umýt. Příště by asi bratr nekutil a vozil by si mládě sám. Ať sprdne švagruše jeho za případné „nedostatky“

Uživatel je onlineHanka1
Extra třída :D 13517 příspěvků 19.09.18 09:48
@inkakřivák píše:
Ale? A co ta kvanta diskuzí na téma tchyně dala mému dítěti čaj? A sahá na kočár nemytýma rukama? Takže kdyby tu ten příspěvek založila matka, bylo to naopak, co? navíc ona svěřila dítě manželovi, ne švagrové.

Ale tady je je diskuse o reakci svagrice, takze places ve spatne diskusi :roll:

Ano sverila dite manzelovi, takze sprda mel dostat manzel a ne jeho sestra…

Micaella22
Kecalka 275 příspěvků 19.09.18 10:08

napsala bych ji, ze priste nechate dite ve spinave garazi, kde si otec ditete neco stracha a nevsima si ho a kdyz bude mit hlad nebo zizu at se postara on. Nemluve o tom, ze kocar bude zasvinenej jeste vic.

la_amanita
Kecalka 321 příspěvků 19.09.18 10:10

A založit kvůli takové blbině diskuzi, to je přiměřené?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >