Reakce tatínka u porodu

15.8.15 16:01

Reakce tatínka u porodu

Ahojka holky.Jsem v 21.tydnu těhotenství a začínám přemýšlet jak to bude u porodu s přítelem. On tvrdí že se strašně těší, že prestrihne pupeční šňůru apd…Prostě dělá hrdinu :) JENŽE přítel je strašný cíťa, jenom vidí drobek krve a už mne omdlivá. Tak se v tichosti jenom směji a docela jsem na to zvědavá :) jsem to škodolibá že :D jak to máte vy nebo měli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
15.8.15 16:03

Ja muze u porodu nechtela

• Nahlásit
  • Citovat
30885
15.8.15 16:07
@Bellinečka píše:
Ahojka holky.Jsem v 21.tydnu těhotenství a začínám přemýšlet jak to bude u porodu s přítelem. On tvrdí že se strašně těší, že prestrihne pupeční šňůru apd…Prostě dělá hrdinu :) JENŽE přítel je strašný cíťa, jenom vidí drobek krve a už mne omdlivá. Tak se v tichosti jenom směji a docela jsem na to zvědavá :) jsem to škodolibá že :D jak to máte vy nebo měli?

tak pokud omdlévá, tak ho nikam netahej. A hlavně nenuť. Porod je esteticky docela nechutná záležitost, i když přirozená. Oba nevíte, do čeho jdete, tak s nějakou účastí opatrně, nikoli stádně povinně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
15.8.15 16:07

Příspěvek upraven 15.08.15 v 16:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
15.8.15 16:08
@Ali-Ali píše:
Manzel toho zvladnul hodne, videl akutniho cisare pres sklo, pri druhem (prirozenem, ale narocnem) to bylo snad jeste horsi. drzel se statecne a u obou porodu to byl on, kdo s detma okamzite „klokankoval“, protoze ja jsem nemohla.
byly to pro nej v obou pripadech hodne silne zazitky.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.8.15 16:09

@Burj Chalifa to je to že já ho nenutim. Ale on prostě chce a dělá hrdinu.ale jsme spolu osm let a vím jaký je :) tak se toho docela bojím :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.8.15 16:09

@Ali-Ali tak to je krásný :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
15.8.15 16:10

Manžel chtěl, těšili jsme se, i když se dost lidí kolem nás smálo, že tam s sebou švihne :cert: Byli jsme nadšení, spokojení, užili jsme si to. I když jsem chudákovi při tlačení málem rozdrtila ruku :D Šňůru teda nestříhal, ale šel pak dcerku vážit a měřit se sestřičkou. Zpátky ji nesl se slzami v očích :) Přáli jsme si holčičku, ale čekali jsme překvapení, tak byl prostě spokojený :palec:

V říjnu nás čeká druhý porod a opět se těšíme. Opět překvapení, rádi bysme chlapečka, tak uvidíme. Šňůru by měl tentokrát stříhat - minule byl prostě vyjukanej, tak co nemusel, to nedělal, i fotit zapomněl, tak se ho dr ptala, jestli má foťák :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.8.15 16:11

@Maty1989 je tak to je krásný :) tak to drzim palecky ať jde porod jak po masle. a ať je chlapeček a zdravý :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30885
15.8.15 16:11
@Bellinečka píše:
@Burj Chalifa to je to že já ho nenutim. Ale on prostě chce a dělá hrdinu.ale jsme spolu osm let a vím jaký je :) tak se toho docela bojím :D

neví, do čeho jde, co může vidět atd. Hrdinu dělá doma a pak se na sále pobleje, omdlí a bude mít Madonnin komplex. Prostě mu to zatrhni a šlus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
15.8.15 16:12

@Bellinečka Z vlastniho riznuti pri krajeni cibule se malem slozil a byl u trech porodu, z toho jednoho domaciho, a uplne v pohode to dal. Myslim, ze ta pripadna trocha krve, ktera muze zrozeni doprovazet, je vsem zucastnenym v tu chvili fuk. A kdyby se neco zvrtlo a bylo to trochu vic, tak ho podle me stejne vyhodej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
15.8.15 16:20
@Bellinečka píše:
@Maty1989 je tak to je krásný :) tak to drzim palecky ať jde porod jak po masle. a ať je chlapeček a zdravý :D

Po pravdě, i kdyby tam s sebou švihnul, tak bych ho neměla za žádnýho měkkotu. Ale je ten typ, že když už byl při výrobě, měl by „trpět“ i u porodu :) Já třeba nevím, koho bych vzala místo něj, kdyby nechtěl. Neuměla bych tam být sama :roll: Zato bych klidně chodila kamarádkám pomáhat rodit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30885
15.8.15 16:21
@Maty1989 píše:
Po pravdě, i kdyby tam s sebou švihnul, tak bych ho neměla za žádnýho měkkotu. Ale je ten typ, že když už byl při výrobě, měl by „trpět“ i u porodu :) Já třeba nevím, koho bych vzala místo něj, kdyby nechtěl. Neuměla bych tam být sama :roll: Zato bych klidně chodila kamarádkám pomáhat rodit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ty řeči o výrobě jsou zcestný. Teda líbivý, frázovitý, ale mimo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
15.8.15 16:21
@Bibi239 píše:
@Bellinečka Z vlastniho riznuti pri krajeni cibule se malem slozil a byl u trech porodu, z toho jednoho domaciho, a uplne v pohode to dal. Myslim, ze ta pripadna trocha krve, ktera muze zrozeni doprovazet, je vsem zucastnenym v tu chvili fuk. A kdyby se neco zvrtlo a bylo to trochu vic, tak ho podle me stejne vyhodej.

Manžel nesnáší jehly. Nedávno měl zánět jícnu a rovnou říkal, že radši půjde znovu na hadičku do krku, než aby mu někdo něco dělal jehlou :mrgreen: Ale jinak všechno zvládá :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
15.8.15 16:26
@Burj Chalifa píše:
ty řeči o výrobě jsou zcestný. Teda líbivý, frázovitý, ale mimo.

Tak u někoho to tak prostě je. Jak některá ženská chlapa nechce, tak já ho prostě chci. Jednou je táta, tak ať tam je se mnou. Já bych třeba nemohla rodit sama. A nikdy jsem nepřemýšlela směrem, jako plno ženských, že bych byla hnusná, zpocená, uřvaná, tak nechci, aby mě tak viděl, nebo že bych ho tam nechtěla (případně on by tam nechtěl), že bych se mu zhnusila a pak bysme třeba na sebe koukali jinak, nebo skoro vůbec :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama