Reaktivní artritida, alternativní léčba

32
28.10.12 21:04

reaktivní artritida-alternativní léčba

Reaktivní artritida

Dobrý den, už jednou jsem tento přípěvek psala, bohužel jsem ho napsala do jiného diskuzního tématu. Moc prosím někoho o radu, kdo má podobnou zkušenost nebo kdo tomu trošku rozumí. V březnu jsem proděla plicní zánět způsobený chlamydiemi. Bohužel se na to, že zánět způsobily chlamydie, přišlo až dva měsíce po infekci, protože mě začala přepadat obrovská únava, bolesti kloubů atd, tak mi udělali různá vyštření z krve, včetně chlamydií. Byla jsem přeléčena antibiotiky, dva měsíce bylo vše relativně dobré, ale teď mi je opět mizerně, mám ranní ztuhlost prstů na ruce, kdy nedokážu sevřít ruce v pěst, každý sebemenší pohyb mi je nepříjemný, nejraději bych nevylezla z postele, ale musím, mám dvě malé děti. Teď mi ještě z krve vyšel nějaký vysoký antinukleární faktor, který je prý typický pro revmatologické záležitosti. Jinak crp i sedimentace jsou ale v pořádku. Paní doktorka říkala, že zatím vše nasvědčuje reaktivní artritidě, přiklání se k léčbě kortikoidy, ale říkala, že by zatím zkusila nějakou alternativní léčbu… :think: Budu moc ráda, pokud se tu najde někdo, kdo má z něčím podobným zkušenost, nebo tomu rozumí a poradí mi. Předem moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1220
28.10.12 21:55

Ahojky tak já mám revmatickou artritídu v těhotenství jsem měla klid a až doteď taky a to malému bude 8 měsíců. Brala jsem nejdřív ibubrofen ale pak už se to nedalo vydržet nebyla jsem schopná udržet ani hrnek s kávou tak jsem měla methotrexát ten zabral ale zase ne nedalo otěhotnět tak jsem ho asi po roce vysadila a nebrala nic to bylo složité jen ten brufen nebo aulin ten byl dobrý. Teď jsem se jeden den probudila a nebyla schopná syna ani přebalit udělat mu nutrilon prostě nic :pocitac: doktorka mě vzala hned a nasadila mě zatím arcoxia 60mg jednu denně a musím říct, že dobrý moc dobrý :dance:
Alternativní léčba jako čaje a podobně vůbec nic nezabralo.Jo docela dost se to tehdy zlepšilo kupodivu novou matrací a to mě nejvíc bolely prsty na rukou a koleno. Kortikoidy jako prednison odmítám i já jednou jsem ho měla a děkuji nechci přibrala ksem za 6 měsíců 25kg :pocitac: a to jsem jedla jen vše na vodě přibereš s nim i ze vzduchu jak říká kamarádka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7917
28.10.12 23:41

Kamarádka má klasickou revmatitidu už od puberty(tedy 20let) a léky jí dělaly zle na játra. Zkusila homeopatika(ale u zkušeného homeopata) a je relativně v pohodě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
29.10.12 11:58

Známá trpěla boreliozou, což je teda asi jiný než chlamydie, ale měla tenkrát napadnutý klouby. Léčila to homeopaticky a od homeopatky dostala i nějaké kapky z pupenů (myslím). Nakonec se z toho dostala a nenašli jí ani nic v krvi. Předtím brala antibiotika a ani tak se toho nezbavila. Můžu ti dát na tu homeopatku kontakt, je to i naše rodinná homeopatka, takže můžu doporučit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
2.1.14 09:50
@KláraPu píše:
Známá trpěla boreliozou, což je teda asi jiný než chlamydie, ale měla tenkrát napadnutý klouby. Léčila to homeopaticky a od homeopatky dostala i nějaké kapky z pupenů (myslím). Nakonec se z toho dostala a nenašli jí ani nic v krvi. Předtím brala antibiotika a ani tak se toho nezbavila. Můžu ti dát na tu homeopatku kontakt, je to i naše rodinná homeopatka, takže můžu doporučit.

Mohla bych poporosit o kontakt na Tebou zmiňovanou homeopatku? Momentálně mě testují na borélie, chlamýdie apod. a případně bych měla zájem o alternativní léčbu, protože brát několik měsíců antibiotika, to se mi nechce… a bohužel nemám kontakt na opravdu zkušené homeopaty. Nebudu kontakotvat zbytečně, slibuju.
Děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
21.3.14 17:36

Omlouvám se, ale teď jsem tu dlouho nebyla, pokud je to aktuální tak je to www.homeopatky.cz, K. Lukášová

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
2.4.14 13:54
@Maty ML píše:
Reaktivní artritidaDobrý den, už jednou jsem tento přípěvek psala, bohužel jsem ho napsala do jiného diskuzního tématu. Moc prosím někoho o radu, kdo má podobnou zkušenost nebo kdo tomu trošku rozumí. V březnu jsem proděla plicní zánět způsobený chlamydiemi. Bohužel se na to, že zánět způsobily chlamydie, přišlo až dva měsíce po infekci, protože mě začala přepadat obrovská únava, bolesti kloubů atd, tak mi udělali různá vyštření z krve, včetně chlamydií. Byla jsem přeléčena antibiotiky, dva měsíce bylo vše relativně dobré, ale teď mi je opět mizerně, mám ranní ztuhlost prstů na ruce, kdy nedokážu sevřít ruce v pěst, každý sebemenší pohyb mi je nepříjemný, nejraději bych nevylezla z postele, ale musím, mám dvě malé děti. Teď mi ještě z krve vyšel nějaký vysoký antinukleární faktor, který je prý typický pro revmatologické záležitosti. Jinak crp i sedimentace jsou ale v pořádku. Paní doktorka říkala, že zatím vše nasvědčuje reaktivní artritidě, přiklání se k léčbě kortikoidy, ale říkala, že by zatím zkusila nějakou alternativní léčbu… :think: Budu moc ráda, pokud se tu najde někdo, kdo má z něčím podobným zkušenost, nebo tomu rozumí a poradí mi. Předem moc děkuji.

Pokud mate zajem, muzu se zeptat zname bylinkarky coby doporucila. Musi to byt neuveritelne trapeni.
Zatim naschle. K.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat