Real Feel - bezlatexové kondomy, lepší citlivost?

3208
2.6.20 12:47

Real Feel - bezlatexové kondomy, lepší citlivost?

Máte zkušenosti, jsou lepší než latexové? Ptala se zde jedna uživatelka v jiném fóru, ale nikdo neodpověděl. Jsem sama zvědavá. Jde mi to to, jestli je s nimi lepší pocit, mají být tenčí, ale prý méně bezpečné než latexové. U tenkých latexových typu Feel Intimate a Feel Thin jsem tedy rozdíl nezaznamenala, i když jsou tenčí než klasický Durex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12604
2.6.20 13:14

My používáme real feel, manželovi je to jedno, já z nich mám lepší pocit. Nikdy nám nepraskl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3208
2.6.20 13:17
@uf-ounek píše:
My používáme real feel, manželovi je to jedno, já z nich mám lepší pocit. Nikdy nám nepraskl.

Je ten rozdíl pro tebe znatelný? Jsou oproti klasickým Durex dražší, tak jestli to má smysl. Můžeme sice zkusit menší balení po 3, ale většinou bereme velké balení po 16 nebo kolik jich tam je. Tak jestli to velké vůbec kupovat. Mému manželovi přijdou taky všechny stejné, což je teda zvláštní, ale je fakt, že ty rozdíly jsou asi tak malé, že to nemusí každý pociťovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6428
2.6.20 13:21
@izquierdo píše:
Máte zkušenosti, jsou lepší než latexové? Ptala se zde jedna uživatelka v jiném fóru, ale nikdo neodpověděl. Jsem sama zvědavá. Jde mi to to, jestli je s nimi lepší pocit, mají být tenčí, ale prý méně bezpečné než latexové. U tenkých latexových typu Feel Intimate a Feel Thin jsem tedy rozdíl nezaznamenala, i když jsou tenčí než klasický Durex.

resis ty taky nekdy neco jinyho?

Tak jednou kup maly baleni a uvidis ne. Nejde snad o tisice :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3208
2.6.20 13:28
@Kukacka123 píše:
resis ty taky nekdy neco jinyho?Tak jednou kup maly baleni a uvidis ne. Nejde snad o tisice :lol:

To víš, že řeším. Třeba samosběr jahod, marmledáy a jahodové dorty. Jen mě to tak napadlo, protože objednávám něco přes internet a aby byla doprava zdarma, je třeba tam něco ještě přidat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22645
2.6.20 13:37
@izquierdo píše:
Máte zkušenosti, jsou lepší než latexové? Ptala se zde jedna uživatelka v jiném fóru, ale nikdo neodpověděl. Jsem sama zvědavá. Jde mi to to, jestli je s nimi lepší pocit, mají být tenčí, ale prý méně bezpečné než latexové. U tenkých latexových typu Feel Intimate a Feel Thin jsem tedy rozdíl nezaznamenala, i když jsou tenčí než klasický Durex.

No ano. Ptala jsem se v jiném fóru na to já a stačila mi na to jedna odpověď, zbytek včetně hodnocení jsem si dogooglila a už mám objednáno. Ovšem Durex to není, je to dražší značka se specializací na bezlatex. Diskuzi na EM k tomu fakt nepotřebuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3208
2.6.20 13:41
@Mango_Lassi píše:
No ano. Ptala jsem se v jiném fóru na to já a stačila mi na to jedna odpověď, zbytek včetně hodnocení jsem si dogooglila a už mám objednáno. Ovšem Durex to není, je to dražší značka se specializací na bezlatex. Diskuzi na EM k tomu fakt nepotřebuju.

No já také googlila, ale jsou prý méně bezpečné jako ochrana před početím, nejsou tak pružné, je tam vyšší riziko prasknutí. Objednala jsi značku Pasante?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
430
2.6.20 13:46

My je používali, protože na latex jsem alergická. Neřekla bych, že by s nimi byl nějaký přirozený pocit. Ale nikdy se nám nestalo, že by praskl, nebo sklouzl, takže to s tou nespolehlivostí nebude tak horké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3208
2.6.20 13:48
@Lenis87 píše:
My je používali, protože na latex jsem alergická. Neřekla bych, že by s nimi byl nějaký přirozený pocit. Ale nikdy se nám nestalo, že by praskl, nebo sklouzl, takže to s tou nespolehlivostí nebude tak horké.

No to nezmanená, že praskají jak na běžícím páse, ale byla tam vyšší pravděpodonost, i když stále velmi nízká. Takže pocitově je to nastejno, říkáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
2.6.20 13:58

Já rozdíl zaznamenala velký. Když jsem zkusila Real feel, už jsem latexové nikdy nevzala… Ale zkoušela jsem i bezlatex jiných značek a nebylo to ono. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3208
2.6.20 14:06

U Pasante pisi, ze je jak mikrotenovy sacek a i tak susti
https://kondomy.heureka.cz/…3ks/recenze/#…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22645
2.6.20 14:07

@izquierdo zkus si přečíst recenze na amazon.com. Já to dělám celkem běžně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22645
2.6.20 14:11
@izquierdo píše:
No já také googlila, ale jsou prý méně bezpečné jako ochrana před početím, nejsou tak pružné, je tam vyšší riziko prasknutí. Objednala jsi značku Pasante?

Neobjednala jsem tuto značku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3208
2.6.20 14:12
@Mango_Lassi píše:
@izquierdo zkus si přečíst recenze na amazon.com. Já to dělám celkem běžně

Ja taky. Me tu prekvapilo, ze bezlatexove jsou pry jak mikrotenovy sacek nebo folie a pry susti. To moc lakave nezni. Hodne lidi je na heurece kritizuje a rozdil pry zadny. Ja to nechci kvuli alergii, chtela jsem to jen zkusit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3208
2.6.20 14:12
@Mango_Lassi píše:
Neobjednala jsem tuto značku

A kterou teda? Jeste je jedna na S, ted jsem zapomnela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama