Realistická panenka vzhled i funkce

Anonymní
14.7.20 17:01

Realistickanpanenka vzhled i funkce

Dobrý den přeji, omlouvám se za anonym ale čím jak dokazi být někteří zlomyslni. Nevíte kde by se dala pořídit panenka, která nejen ze má realisticky vzhled ale také i funkčnosti podobná miminku? Zatím jsem našla krásné od živých miminek téměř k nepoznání ale bez funkci. Neporadila by jste prosím některá? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26296
14.7.20 17:13

Na první klik jsem našla reborn panenky. Ale sorry, vypadá to strašidelně. Sebelepší panenka nenahradí živé mimino. Spíš to vypadá jako mrtvolka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13001
15.7.20 07:46
@Russet píše:
Na první klik jsem našla reborn panenky. Ale sorry, vypadá to strašidelně. Sebelepší panenka nenahradí živé mimino. Spíš to vypadá jako mrtvolka.

Jj reborn jsou uplne dokonaly :potlesk: :jazyk: dcerka to videla a hrozne ji chtela, ale popravdě me to taky děsí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1287
15.7.20 08:18

Já mám 2 panenky, pouze jedna když se zmáčkne na hrudníku tak pláče. Jiný funkce nemají, nebo o nich nevím. Každá dcera má jednu a pochvalují si že jim stačí oblečky co mi seberou na mimčo, takže musím hlídat aby mi ty nejhezčí kousky nezmizeli.Taky mě trochu děsí, ale holky se učí od mala jak zacházet s miminkem, a ne s něma zacházet jak s normální panenkou, a netroufnou si ji pohodit jen tak. Spíš ji víc opečovávají, mají z ní větší respekt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.7.20 12:38

Nám jde právě o ty funkce, potřebujeme pro autistickou holčičku. Potřebuje panenku vlastně jako živé miminko

• Nahlásit
  • Citovat
26296
15.7.20 12:47
@Anonymní píše:
Nám jde právě o ty funkce, potřebujeme pro autistickou holčičku. Potřebuje panenku vlastně jako živé miminko

Ale ono to není živé miminko. Dřív nebo později na to přijde. Někde jsem četla, že mohou imulovat i dýchání. To chces autistickému dítěti kupovat panenku za třeba 300 000 tisíc? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama