Realitní kancelář - někdo doporučení? (Plzeň, Praha)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jirka.svoboda
Nováček 7 příspěvků 29.01.19 17:56
Realitní kancelář - někdo doporučení? (Plzeň, Praha)

Dobrý den,

sháníme s manželkou nějakého osvědčeného realitního makléře. Nejlépe z Plzně.
Né nikoho drahého prosím. A s kvalitními službami.
Za každé doporučení budu rád, nechce se mi jít na blind někam do kanceláře, když všude čtu ty hrozné zkušenosti.

Děkuji za rady/doporučení

Reakce:
Paola21
Závislačka 3677 příspěvků 29.01.19 18:02

Není tedy z Plzně - sídlí v Benešově - ale určitě má větší rozptyl, my byli moc spokojení, ve smlouvě nebyl žádný háček, komunikace na výbornou. https://www.remax-czech.cz/…mas-olbrich/

Lenka.Valentova
Nováček 1 příspěvek 29.01.19 18:08

Doporučila bych určitě jednoho pána, který nám prodával nemovitost již 2×.
Je z Plzně, ale prodával nám i v Praze jeden byt. Provizi si bral vždy 2% (což jsem nikde neslyšela), fotil to vždy profesionální fotograf, takže prezentace a fotky byly skvělé. Dokonce tam bylo tolik prohlídek, že se to tedy prodalo o něco dráž.
Jestli byste chtěl kontakt, tak určitě napište do zpráv.

anezkaruze
Kecalka 119 příspěvků 01.02.19 13:13

@Jirka.svoboda Dobrý den, za sebe mohu doporučit m&m reality. Měli jsme paní makléřku od nich a moc nám pomohlo. Byla šikovná.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >