Realitní makléř na ŽL

Anonymni
29.5.07 12:44

Realitní makléř na ŽL

Co si myslíte o práci realitního makléře na ŽL vklad 26 000 a makléřské zkoušky 12 000 Kč. co to obnáší prosím máte zkušenosti? Kamarádka se na to chce dát a já jsem trošku skeptická

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1403
29.5.07 12:49

Ahoj,
tak to bude nejaka habadura. Na praci realitniho maklere zadne zkousky nepotrebujes a vubec nechapu, na co ten vklad 26 000? To je pekny tahani penez. Vim, ze nekteri makleri delaji u realitek na ZL, protoze nechteji byt zamestnani, ale rozhodne se nedava zadny pocatecni vklad, je to jako kazde jine zamestnani. Takze ja jsem taky skepticka. Navic realitek je ted opravdu hodne, rekla bych, ze trh je uz nasycn, ne-li presycen, takze shaneni klientu je dost obtizne.
Tak at si hlavne proveri, o co se jedna, aby neprisla o penize.
Pekny den
Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5449
29.5.07 13:54

No tak to je fakt nějaká habaďůra, kamarádka dělá realitní makléřku a udělala jsi akorát ŽL asi za 1000 Kč (nevím, jak je to dneska) a rozhodně žádný zkoušky nebo tak? A co ten vklad??? Já bych to kamarádce asi pěkně rozmluvila, ať investuje peníze jinak :D - to bych je radši utratila :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.5.07 13:56

A mohu se zeptat jak se to kamarádce líbí a co ta práce obnáší?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
30.5.07 20:07

Je to firma www.avareal.com

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
4.6.07 09:22

Tak jen pro info kamarádka do toho šla a stále je nadšená! Vložila peníze prý na to aby mohla používat síť na PC, vložila těch 29 000 a 12 000 na makléřské zkoušky které budou probíhat prý příští týden. Ještě z jednou paní prý budou mít kancelář s PC, již tam mají vývěsku, že zprostředkují pronájem bytu atd. atd.....nemusí prý shánět další lidi. Já tomu vůbec nerozumím takže to opravdu funguje jako realitka a zároveň jako letadlo? Jsem z toho fakt jelen.

• Nahlásit
  • Citovat
Simira
24.8.10 15:58

Ahoj, jestli můžu tuto diskuzi oživit měla bych dotaz. Může mi někdo ze zkušenosti poradit jestli je nutný řidičák pro práci v realitce ve větším městě. Když nabídka je teď a já si ho teprve budu dělat, tak ať se úplně neztrapním, že si dovolím poslat životopis. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
1
15.9.10 14:21

Ahoj, začetla jsem se do vaší diskuze. Je to opravdu blbost. Jestliže chcete začít s touto profesí je nejlépe se informovat u realitek- konají svá školení, která stojí 1500 kč, stanoví vám datum a místo. Vše je řádně podloženo. Můžete pracovat na (živnosťák))dnes živn.oprávnění nebo na dohodu. Poznatky z vlastí zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama