Reklama

Realitky- byty v nabídce jsou už prodané, nebo zamluvené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renca8
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 01.02.17 11:00
Reality-jak to lidi delaji?

Ahoj, potrebuju poradit…s pritelem chceme koupit byt na hypo. Bydlim ve meste kde je asi velka poptavka po bytech 3+1 po bytech pro 4clenou rodinu… divam se ruzne na stranky realitek, brouzdam kde se da…Kdyz se me byt libi a volam tam abych sjednala prohlidku casto se mi stane ze na ten byt uz jsou 4zajemci takze jsme proste v poradi, a to je byt v nabidce na netu chvili (den). Nebo dokonce je byt uz prodany. Jak to lidi delaji ze jsou tak rychli? Co delam spatne jak to delat? Obesli jsme realitky at nam posilaji na mejl nabidky a pry ze budou driv nez to daji na net. Prisli nam dva mejly asi se na to vykaslali :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 11:03

Kamarádka dělá v realitce a většinou jsou byty pryč dřív než jdou někde do nabídky… chce to mít známé nebo teda obejít všechny s tím, ať ti volají přednostně

Elishka1
Závislačka 2572 příspěvků 01.02.17 11:04

Zeptej se v kadeřnictví nebo pejskařů v dané lokalitě, kde chceš bydlet - mně se osvědčilo

Příspěvek upraven 01.02.17 v 11:04

Tichošlápek
Echt Kelišová 9560 příspěvků 01.02.17 11:04

Obešla jsem spoustu nemovitosti, každému makléři dala vizitku a fungovalo to. Byt jsme koupili a ještě ani nebyl na netu. Dům teď to samé :palec:

Elishka1
Závislačka 2572 příspěvků 01.02.17 11:05
@Elishka1 píše:
Zeptej se v kadeřnictví nebo pejskařů v dané lokalitě, kde chceš bydlet - mně se osvědčiloPříspěvek upraven 01.02.17 v 11:04

teda dozvěděla jsem se takto i mnoho dalších informací, které byh radši vytěsnila :roll:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 01.02.17 11:07

@Renca8 my našli byt zcela náhodně, prostě nabídka bez fotky v lokalitě, kterou jsme chtěli - byl trochu dražší, ale na první pohled láska a ač byl zájemce před námi, tak jsme babu udyndali, na místě dali rezervačku a byt „urvali“.. chce to i trochu štěstí.. nám to trvalo cca čtvrt roku a byli jsme asi na 30 prohlídkách.

Kriss Tina
Závislačka 4704 příspěvků 01.02.17 11:08

Chce to se domluvit s nejakym maklerem, aby vam dal vedet jak se jim neco objevi, kolikrat ty byty ani nejdou do inzeratu :) a ze je vic zajemcu nemusi vadit, nekomu ten byt nebude vyhovovat a zajem mit nebude, kdyz sme prodavali mi tak bylo zajemcu nekolik a prodali jsme asi sestemu…

Premek_Orac
Závislačka 4208 příspěvků 01.02.17 11:09

@Renca8 Tak že na atraktivní nabídky (je jich sakra málo) je hodně zájemců se nediv. Spíš by mě při koupi zarazilo, kdybych byl jediný zájemce.
Co bych určitě udělal, tak bych všem místním realitkám dal na sebe kontakt s popisem toho, co sháníte.
Můžete udělat i to, že v lokalitě, kde sháníte, můžete naházet lidem letáček se zájmem o koupi do schránek. Někdo chce prodat přímému zájemci bez realitky, takže se vám může ovat dřív, než to nějaké realitce nebo na internet dá.

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 1 inzerát 01.02.17 11:09

Kamarádi koupili byt tak, že ještě nebyl ani v nabídce. Dívali se na jeden, který se jim nelíbil, pak makléře napadlo, že mají ještě jeden byt, který není v nabídce (měl tam jít další den), takže takto získali nový byt oni :-) Byt hledali přes realitního makléře podle daných požadavků.

Elishka1
Závislačka 2572 příspěvků 01.02.17 11:11
@Premek_Orac píše:
@Renca8 Tak že na atraktivní nabídky (je jich sakra málo) je hodně zájemců se nediv. Spíš by mě při koupi zarazilo, kdybych byl jediný zájemce.
Co bych určitě udělal, tak bych všem místním realitkám dal na sebe kontakt s popisem toho, co sháníte.
Můžete udělat i to, že v lokalitě, kde sháníte, můžete naházet lidem letáček se zájmem o koupi do schránek. Někdo chce prodat přímému zájemci bez realitky, takže se vám může ovat dřív, než to nějaké realitce nebo na internet dá.

ty lístečky jsem také zkoušela - bezvýsledně, u nás jsou tím lidé už zavalení, i když se to tváří jak od soukromé osoby a různými malůvkami, číslo po zadání na netu je na RK

Renca8
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 01.02.17 11:17

:( asi nemame stesti

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 01.02.17 11:20
@Elishka1 píše:
ty lístečky jsem také zkoušela - bezvýsledně, u nás jsou tím lidé už zavalení, i když se to tváří jak od soukromé osoby a různými malůvkami, číslo po zadání na netu je na RK

lístečky jsou marné, lidi to akorát se**.. denně mám ve schránce 3 ks minimálně :zed: a i kdybych byt prodávala - máme žádanou lokalitu, tak rozhodně neodpovim na lísteček :think:

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 01.02.17 12:01

Jo, tchýně by mohla vyprávět. :mrgreen: Na byt byla asi jako desátý zájemce, ale ukecávala makléře tak dlouho po telefonu, aby jí tam vzal jako první, že jindy nemůže, atd. Tak vyhověl, rovnou mu zaplatila na fleku 5000,– první zálohu, druhý den rezervačka a už to jelo. :mrgreen:

Nás nejvíc mrzí nemovistosti, které se inzerují, zaujmou nás, jedeme se na ně podívat, a pak zjistíme, že se ani neprodávají, že je to jen reklama, aby toho makléři víc inzerovali. :cert:

trixinka
Závislačka 4361 příspěvků 01.02.17 12:23

Ja teda sedela nekolikrat denne na strankach realitek. NE jen na centralnim na seznamu, ale i na kazde realitce samostatne, protoze nektere nabidky hned nemaji na seznamu. A chlap denne projizdel pres net tiskoviny jako avizo, annonce… Povedl se nam najit barak v den schvaleni hypoteky uplne bez realitky a fakt ho mame. ;) nasel ho nekdy v 9 vecer a i kdyz mi to bylo blbe tak jsem ihned majitelce volala a domlouvala prohlidku.

alimdar
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 01.02.17 12:25

@Renca8 já pronajala barák diky romu, že jsem držka ukecana. S nájemníky jsem podepsala výpověď dohodou a druhý den řekla sousedům : ach jo, zas budu mit starosti s pronájmem'A dva dny na to mi volali, že maji známé zajemce. Smlouvu jsem s nimi podepsala 3 týdny před odstehivanim těch predchozich. Souběžně se inzerát objevil v rk a hned druhý den s nálepkou „pronajato“

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama