Realizace zahrady Praha

123
24.6.15 15:34

Realizace zahrady Praha

Zdravím, mohli by jste mi někdo doporučit firmu na realizaci zahrady? Vyzkoušenou, bezproblémovou, v normální cenové hladině. Budou potřeba zahradnické i truhlářské práce. Terasa z dlažby, dřeva, vyvýšený záhon, skříň na nářadí, úprava trávníku.

Pokud by jste někdo připojil Vaši zkušenost s trávníkem budu ráda. Máme navrženou kompletní výměnu s travním kobercem. Mě se do toho zatím moc nechce. Je travní koberec tak úžasný nebo postačí předělání stávajícího trávníku?

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

643
24.6.15 18:10

http://www.zelenaarchitektura.cz
Dělala nám terasu, nemůžu si stěžovat, každý rok jezdí na údržbu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16008
24.6.15 18:30

www.greencat.cz ale osobni zkusenost nemam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
767
24.6.15 19:56

Můj manžel. Napíšu ti SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56514
25.6.15 09:11

S trávníkem, podle mě jen záleží na tom, jak na to chvátáte. my jsme se přestěhovali do domku, už s trávníkem hotovým. ale nic moc - samé sedmikrásky, jetel, mech. takže bylo třeba komplet postříkat selektivním herbicidem, zvertikutovat. zbyla tam toho tak cca 1/2 travního porodstu, někde víc, některé plochy nic. pak dosít, dosypat hlínu. Na jaře to rychle roste, do měsíce není skoro poznat původní trávník od nového. v parném létě to bude náročnější na závlahu.

s realizací neporadím, dělá to kamarád, ale má toho mooc. my jsme realizovali sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
28.6.15 08:26

@Lama Lama Po tom postříkání a zvertikutátorování Vám zmizel i ten mech?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56514
28.6.15 08:45

Jo. mista s mechem byla hola. kdyz se zaseje a pohnoji, trava ziska prevahu a mech zmizel. sammo najare vertikutace znova. hezkej travnik nebudes mit za jednu sezonu. ani koberce nejsou leta pesteny anglicky travnik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama