Realné? Plánování IVF, dlouhý protokol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 15:00
Realne? Planovani IVF dlouhy protokol

Ahojky :) zacala jsem pichat leky do stehen 22 den cyklu a mam je pichat do 30.11 a to jdu na kontrolu a pak se uvidi podle vysledku, jenze ted jsem 31dc (coz je tyden pred kontrolou) a zacina mi ms, ale studium ma svoje cisla a svoje davky…tak to nezalezi? Proste odmentrujuji a dal doberu budu pichat treba tyden a pak zacnu do bricha bez ohledu na cyklus? Plan je 30.11 kontrola..od 3.12 pichani do bricha na stimulaci, 13.12 odber a 19.12 et.

Přečtěte si článek: Všechny informace o asistované reprodukci

Reakce:
1mila2
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 24.11.18 16:24

Tak tady asi nikdo neporadi. Byt tebou, tak volam do CARu..... pro me by to bylo hoooodne dulezite. Nekdy jsme volala kvuli blbosti, ale tohle mi jako blbost neprijde.

Euforia
Kecalka 212 příspěvků 24.11.18 16:36

Ten rvuj prispevek je takovej zmatenej..pichas si teda od 22dc nejakej decapeptyl nebo neco?
Ja jsem ted taky pichala dlouhy protokol, od 22dc, po 14dnech byla kontrola.. a normalne jsem dostala ms behem toho a bylo to naprosto v poradku, dal jsem pichala injekce podle planu

Levana33
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 24.11.18 16:48

@Euforia taky od 22dc..dnes 29dc jsem dostala ms..podle prirucek se od menstruace zase stimuluje…ja jdu na studii, takze je to dane cisly..a mam nalajnovane..22dc injekce na utlum 30.12 kontrola..to je za tyden a od 3.12 stimulace, ale je to mimo to co se pise, rozumite? Nevim jak lepe to popsat
@1mila2 volala jsem na 3 ruzna cisla, prekvapuje me to, ale vykendy asi nedelaji, proto pisu sem at se trochu uklidnim, ze o menstruaci a fazi cyklu nejde, ze vi co delaji, nebo kdo dostal menstruaci po tydnu po tech lecich a co bylo dal

Levana33
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 24.11.18 16:53

@Euforia a behem te ms jsi nezacala stimulovat? Ano, otazka je zmatena, ja jsem si ji zkopirovala z nasi skupiny Sdudie ivf a tam se bavime o dlouhem protokolu…proto je to tak nejasne, omlouvam se :lol:

Euforia
Kecalka 212 příspěvků 24.11.18 16:56

Ja jsem taky ted prosla studii :-) pravdepodobne to bude ta sama? :)
Od 22dc sem pichala jednu injekci do stehna, to bylo na 14 dni. Po 14 dnech kontrola a za dva dny se zacinala stimulace (pokud vse ok) no a behem tech 14dnu jsem mela dostat normalne ms. Bylo to asi po 10dnech pichani a bylo to tak naprosto v poradku. I behem ms se normalne pichala injekce. Takze to, ze jsi to dostala je podle me uplne ok

Euforia
Kecalka 212 příspěvků 24.11.18 16:57

Stimulace zacala po potvrzeni down regulace - 14.den se potvrdila a za dva dny na to zacala samotna stimulace, ms na to vladtne nemela zacny vliv, proste jen mela probehnout:-)

Levana33
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 24.11.18 17:34

@Euforia jezis moc dekuji :hug: no studii ma Cube a fertimed, teda o tehle vim, ja jsem ve Fertimed, protoze jsem se o ni drive dovedela…jezis me se ulevilo :mrgreen:

Euforia
Kecalka 212 příspěvků 24.11.18 17:37

Ja byla v cube, vcera jsem byla na hcg:)

Moc to s tim dlouhym protikolem nechapu, taky se mi zdalo divny, ze na ty ms vubec nezalezi..ale tak vi, co delaji
Tak at ti to dobre dopadne

Levana33
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 24.11.18 21:28

@Euforia taky drzim palecky :) kdyz tak napis, jak to dopadlo ;)

Mijasa
Povídálka 36 příspěvků 15.01.19 14:19

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost?… už 15dní si píchám Dipherelin a teď mi objevili ve vajíčníku cystu, ale chtějí ať si píchám ještě dalších 14 dní Dipherelin, že se cysta možná sama rozpustí… nemáte s tím některá zkušenost? Mám strach, že do sebe budu rvát další 3 týdny Dipherelyn a cysta zůstane a budem muset cyklus přerušit, a pěti týdení píchání by bylo na nic… dík za odpovědi :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >