Reálný přivýdělek na rodičovské

Tesss9
15.6.20 21:10

Reálný přivýdělek na rodičovské

Zdravím, chci se zeptat. Víte někdo o nějakém přivýdělku k rodičovské dovolené, který se fakt vyplatí?
Nemyslím tím takové ty vlezlé prodeje a podobně, že čím víc prodáš, tím více vyděláš, toho jsem na soc. Sítích našla plno :-( ale třeba něco co se dá fakt dělat po večerech a nějaká ta kačka z toho je..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8608
15.6.20 21:14

Tak to je hlavně důležité, co člověk umí. Já pracuji v domově pro seniory a chodím na 20% úvazek při rodičovské, hlídá manžel. Bohužel, vzdělání na práci z domova nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5406
15.6.20 21:17

@Tesss9 souhlas, záleží co umíš. Třeba programování a překladů je asi dost a jde to z domu dělat. Ale vážně chceš každý večer sedět u PC a po celém dni s dítětem/dětmi ještě pracovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3332
15.6.20 21:22

Privydelavala jsem si doma na rodicaku sitim na stroji. Zadny terno, ale par kacek k dobru z toho bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
15.6.20 21:25

Tak ono ani nemusíš nic umět, stačí pár zdravých rukou a ochota. Je poptávka po doplňování zboží, úklid různých prostor, ordinací atp. A samozřejmě nesmrtelný roznos letáků :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
254
15.6.20 21:49
@Badboda píše:
Tak ono ani nemusíš nic umět, stačí pár zdravých rukou a ochota. Je poptávka po doplňování zboží, úklid různých prostor, ordinací atp. A samozřejmě nesmrtelný roznos letáků :palec:

No jo, to se fakt vyplatí. Po odečtení nákladů snad zbude alespoň na dvoje papírové plínky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12856
15.6.20 21:49

@Badboda ten roznos jsem zkoušela, když jsem si vypočítala čas který jsem tomu věnovala a vydelila výdělkem, vyšlo mi to na cca 35-40,– kč na hodinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59576
15.6.20 21:51

@Tesss9 práce home Office pro svého zaměstnavatele? Jinak já bokem třeba fotím, píšu články, obcas edituju eshopy atd.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59576
15.6.20 21:52

@Badboda letáky jsou strašná otrocina.. Děsný :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2876
15.6.20 21:57
@Tesss9 píše:
Zdravím, chci se zeptat. Víte někdo o nějakém přivýdělku k rodičovské dovolené, který se fakt vyplatí?
Nemyslím tím takové ty vlezlé prodeje a podobně, že čím víc prodáš, tím více vyděláš, toho jsem na soc. Sítích našla plno :-( ale třeba něco co se dá fakt dělat po večerech a nějaká ta kačka z toho je..

Ne, nic takového neexistuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
15.6.20 22:07
@david74 píše:
No jo, to se fakt vyplatí. Po odečtení nákladů snad zbude alespoň na dvoje papírové plínky.

No jasně že ten roznos je řehole. Navíc s kočárem nemožné, že. Ale ten úklid třeba..3-4 hodiny denně po stovce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
15.6.20 22:11

Možnosti jsou, ale na co si věříš a jaké máš možnosti? :nevim: něco hlavou přes pc - učit jazyk, překládat, nabídnout se na psaní článků (třeba i reklamních), korektury českých textů. Nebo radši rukama? Něco šít, plést na zakázky, nabídnout pečení dortů, jestli jsi šikovná, můžeš zkusit třeba péct nějaké dezerty a nabídnout v nějaké místní restauraci jako alternativu k Marlence a palačinkám. Ale to chce i trochu podnikavého ducha… udělat si v něčem kurz, třeba o výživě, a nabízet jídelníčky na míru… Já třeba přivydělávám psaním textů a článků plus drobnosti kolem. Jeden až tři večery týdne (hodně záleží) max 3 hodiny a výdělek dost slušný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
254
15.6.20 22:29

Jak někdo psal. Pokud umíš péct, tak to může být pěkný a celkem i zábavný přivýdělek. Pokud umíš perfektně anglicky, tak překládat. A nebo, pokud to není pod Tvou úroveň, tak uklízet v jiných domácnostech třeba. Výdělek je cca 150 Kč / hodina. Ale samozřejmě to musí trochu odsejpat ten úklid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
15.6.20 22:53

@Tesss9 Já jsem chodívala do pekárny večer cca max na 6 hod. Nebo roznášení letáků, úklid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
12.7.20 23:06

Pracuji pro společnost, kde kontrolujeme distribuci letáků, jelikož je svět plný podvodníků, hledáme neustále nové kontrolory. Práce je placená od kontroly (800 - 1200 Kč), která trvá 4-9 hodin (standardem je cca. 150 Kč/ hod), stačí k tomu mobil, který umí fotit, ideálně auto (pokud nebydlíte ve velkém městě). V určitém věku se dá kontrolovat i s dětmi v kočárku. a důležité - kontroly probíhají jen ve středu a čtvrtek.
Kdybyste někdo měl zájem, napište. Neslibuji zázraky, ale nejsme podvodníci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama