Recenze a zkušenosti s CAR v ČR.

28.10.19 08:22

Recenze a zkušenosti s CAR v ČR.

Dobrý den, chtěla bych se Vás zkušených a úspěšných maminek optat na vaše zkušenosti s CAR v rámci ČR. Jsem prave po 2. neúspěšném IVF a rozhoduji se jak naložit a udělat dobre dal :,(. Jestli zůstávat u stávajícího nebo zkusit jiné centrum. Přece jen trh je dnes presycený těmito klinikama a je jeden velký byznys. Ale když jste zoufalá, uděláte proto vše. Jinak 2 neúspěšné pokusy Repromeda Brno/Ostrava. S přístupem jsem spokojena byla i nebyla, o hodně věci jsem si musela říct po přečtení mnoha diskuzi, co jsem si našla. Asi jsme nebyli úplně normální par, který se spokojí jen tak s nějakou odpovědi s byli více doternejsi. Jinak k mému problému proč jsme se rozhodli pro IVF: jsem prenasecka hemofilie typu B, který se projevuje na mužském embryu, takže je potřeba genetická vyšetření. Dále nemám svůj přirozený cyklus. Už několik let nemám bez podpory léku přirozenou menstruaci a děložní sliznice bez léku minimální (2-3mm). Pravděpodobně nebudu mít ani ovulaci. 1. IVF bez embryí, do 5 dne žádné nevydrželo. U 2. IVF se povedly udržet po oplodnění a všech těch genetických vysetrni 2 embrya, která byla zavedena, ale bohužel ani jedno se nechytlo :,(. Cely proces byl uměle stimulovany, kvůli chybějící MS. Jinak jsem brala u obou pokusu 3×2 utrogestan, 3×1 estroferm, femibion. Těhotensky test opět negativní. Začínám propadat zoufalství, snažíme se už 4 roky aktivně. Omlouvám se za tak dlouhý komentář, ale chtěla jsem to všechno popsat a zahrnout dohromady a konecne se o tom odhodlala mluvit. Budu rada za každou zkušenost, radu či otázky, na které se zeptat ve stávajícím CARu nebo popřípadě v novém 8). Děkuji moc za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35461
28.10.19 08:45

Koukni do této sekce , je tam toho hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.10.19 08:48
@Tiger-lily píše:
Koukni do této sekce , je tam toho hodně.

Děkuji. Juknu na to. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1800
28.10.19 09:00

@Pavlina291089 ahoj, ja chodim do Gennetu na Praze 7 a jsem moc spokojena. Mam pani doktorku Roznickou a je skvela, ale slysela jsem, ze pani doktorka Langerova je nejlepsi :D jsou na ni dlouhe cekacky, ktere se ovsem vyplati :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.10.19 09:04
@peta1003 píše:
@Pavlina291089 ahoj, ja chodim do Gennetu na Praze 7 a jsem moc spokojena. Mam pani doktorku Roznickou a je skvela, ale slysela jsem, ze pani doktorka Langerova je nejlepsi :D jsou na ni dlouhe cekacky, ktere se ovsem vyplati :)

Díky za info :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2780
28.10.19 09:50

Sla bych do Gennetu do Prahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
28.10.19 10:44

Gennet nebo Helios :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.10.19 13:16

@Micaella22 Díky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.10.19 13:16

@Kater90 Dekuju :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kveta112
5.11.19 19:58

CAR

Gennet zatím dobre zkušenosti, Pronatal nic moc.

• Citovat
  • Nahlásit
3386
5.11.19 20:39

My Reprofit Brno. Spokojenost a máme skoro 2,5letého syna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.19 22:32

@kveta112 dekuju za info, jak tak koukám, Gennet vede, prave o Pronatalu uvažujeme, ale teď mám brouka v hlave :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.19 22:33

@mamina2017 díky, o něm jsem neslysela, juknu na to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kveta112
8.11.19 17:12
@Pavlina291089 píše:
@kveta112 dekuju za info, jak tak koukám, Gennet vede, prave o Pronatalu uvažujeme, ale teď mám brouka v hlave :think:

No, Pronatal bych moc nedoporučovala, neustálé střídání doktorů a zkouší jen různé léky, ale neudělají třeba vyšetření průchodnosti, respektive v Pronatalu mi doktorka řekla, že mám na 90% vejcovody průchodné bez vyšetření a v Gennetu po HyFoSy zjištěny neprůchodné vejcovody. Ztráta roku v Pronatalu je škoda, ale snad to dopadne lépe v Gennetu.

• Citovat
  • Nahlásit
12.11.19 22:32

@kveta112
Dekuju za tvoje zkušenosti, je to opravdu těžké, vybrat si v dnešní prehlcené době ideální centrum. Je to všechno o lidech, přístupu a taky hodně o štěstí 8o.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat