Recenze chirurgie dětská nem.Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lilinka.brk
Nováček 2 příspěvky 26.07.19 14:26
recenze chirurgie dětská nem.Brno

Prosím máte někdo dobrou zkušenost nebo naopak negativní s nějakým konkrétním doktorem z chirurgické ambulance Dětské nemocnice v Brně? Jací jsou lékaři které jsem našla v rozpisu ambulancí na jejich netu, např. Dr. Bartl, Daněk, Turek, Bibrová, Doušek, Starý, Škvařil, Horák, Hnilička B?
Předem mockrát děkuji za vaše rady, názory¨

Reakce:
Lucka Svobodová
Stálice 68 příspěvků 26.07.19 19:05

@lilinka.brk Zdravím, prvně bych se chtěla zeptat, proč tě to zajímá? Jinak mám zkušenosti s MUDr. Daňkem a MUDr. Starý.. obě dvě negativní, ale nechci to tady zbytečně hanit nebo rozepisovat, někdo s nimi může mít naopak kladnou zkušenost. :) Pokud bys chtěla bližší info, tak se ozvi. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 20:39

Zkusenost s dr. Stary. Na doporuceni od predniho profesora, ze je skvely chirurg.

lilinka.brk
Nováček 2 příspěvky 26.07.19 22:21

Ahoj, chtěla bych to vědět kvůli tomu že tam mám jet se synem na kontrolu se slezinou po úrazu, na 1 kontrole jsme již byli u MUDr. Macháčka a to byla katastrofa, horšího doktora jsme nezažila. chtěla bych doktora kterého se můžu normálně zeptat aby mi vše vysvětlil a nedíval se na mě jako na obtížný hmyz. proto zjištuju recenze na ostatní doktory, fiasko znovu nemůžu risknout, potřebuji se zeptat na vše co mě zajímá ohledně synkova stavu a hlavně se to dovědět. Můžu se zeptat ty negativní zkušenosti s dr. Daňkem a Starým byla taky právě špatná komunikace s tebou či něco jiného?

Váš příspěvek
Reklama