Recenze - kočárek Thule Urban Glide 2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jarudeva
Nováček 1 příspěvek 02.02.19 11:59
Recenze - kočárek Thule Urban Glide 2

Ahoj, pokud se zde najde nějaký majitel kočárku Thule Urban Glide 2, ráda bych se zeptala na vaši spokojenost a zkušenosti s kočárkem. Pro model jsme se nadchli, ale pani v prodejně nám nasadila brouka do hlavy ohledně vnitřních rozměrů kočárku. Podle ní kočárek nelze používat v zimě, když má dítě fusak, protože je užší. Podle technických parametrů má opravu o půl cm menší rozměr (31,5 cm) než doporučovaný. Žádné odrazující recenze podobného typu jsem na netu nenašla, ale samozřejmě nechceme prcka mačkat, pokud by to byla pravda. Jako alternativu nám nabídla značku TFK. Váhám, zda to nebyla jen snaha o prodej jiného produktu s větší marží. Budu vám vděčná za jakoukoliv zkušenost, nemám možnost jak dostatečnost rozměru reálně ověřit.

Reakce:
Tejule
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 02.02.19 12:38

Slyším poprvé, že se tam nevleze, já mám sice 1, ale rozměrově by měly být stejne, dítě má 19 m, jezdí v kombineze a ve fusaku, žádný problém…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >