Recenze na Anglické gymnázium Pardubice

1181
6.12.19 12:49

Recenze na Anglické gymnázium Pardubice

Zdravím vás a prosím o recenzi, pokud znáte Agys Pardubice. Dcera tam chce jít studovat a mně je škola taky sympatická. Zatím jsem vlastně nenašla, krom školného, žádná negativa. Tak nevím jestli nejsou nebo jen špatně hledám :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.12.19 19:23

Ja tam studovala. Predemnou moje sestrenka a ted i moje segra. Studovala jsem teda primo zive jazyky.

• Citovat
  • Nahlásit
1181
6.12.19 20:55
@Anonymní píše:
Ja tam studovala. Predemnou moje sestrenka a ted i moje segra. Studovala jsem teda primo zive jazyky.

Díky moc za odpověď. A líbilo se ti tam? A platilo se tam něco kromě školného, obědů učebnic a tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.20 20:11

Nedoporučuji

Dobrý den,
záleží na tom co chce dcera dále dělat a na jaký obor chce jít na Agysu. Gymnázium je zde zaměřené spíše jazykově či humanitně. Škola změnila v roce 2019 vedení nahradila některé členy kantorského sboru. Zvýšilo se školné. Škola rozhodně není tak prestižní jak se na první pohled jeví. Spousta věcí které nám byly příslibeny se nekonaly např. Výměné pobyty v cizině, zájezdy výuka 2 cizích jazyků i na oborech mimo gymnázium. Na oboru PR, média a marketingová komunikace se klade velký důraz na matematiku a logicky zaměřené předměty jako např. Účetnictví pokud není vaše dítě vyloženě blázen do matematiky a čísel obor bych nevolila.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat