Recenze na gravimilk sunárek

23
7.3.21 08:03

Recenze na gravimilk sunarek

Dobrý den.
Pije tu někdo gravimilk pro kojící a těhotné?
Mohu nějaké recenze k tomu
Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
56
7.3.21 08:30

Pila jsem v šestinedělí kvůli zvýšení laktace. Nevím, jestli to pomohlo zrovna tohle, protože jsem pila i kojící čaje a brala homeopatika, ale přijde mi, že se tím nic nezkazí.
Navíc je to rychlá svačina, což se hodí. Na začátku kojení jsem měla pořád strašnej hlad…při každým nočním kojení (a že jich že začátku bylo hodně :) ) jsem měla fakt vlčí hlad. Do té doby jsem to neznala, nikdy jsem se v noci nevzbudila hlady a fakt mě to překvapilo :D takže jsem měla ten gravimilk nachystaný v ledničce a jen během kojení vypila..celkem to zasytí.
Měla jsem příchutě vanilku a čokoládu, chutná to celkem dobře, není to přeslazené.
Složení jsem nezkoumala, nevím jestli by třeba proteinový nápoj neudělal stejnou službu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
7.3.21 08:34

Já jsem gravimilk vykousela, ale mě to vůbec nechutnalo, ale vůbec. A to jsem zkusila i více příchutí. Za mě jsou dobré kojící čaje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2581
7.3.21 09:22

Já si koupila různé prichute, ale nemohla jsem, jak jsem to cítila, chtělo se mi zvracet :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
885
7.3.21 10:11

Já to občas piju i teď 9 měsíců po porodu. Kojení je záhul a mám pocit, že tím doplním energii. Beru to jako tak rychlou sváču. Nebo když mám chuť na něco dobrého, tak si dám místo čokolády tohle. A jestli to má vliv na laktaci? To těžko říct, ale já věřím že jo, protože když to piju, tak mi pak to mlíko teče samo i teď těch 9 měsíců po porodu 😁. Ale kdo ví, třeba je to jen psychika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
7.3.21 11:52

Super já myslela že by ho bolelo bříško s toho když bych to pila pořád 😄 dnes koupim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
13.3.21 20:35

Nechutnalo mi a stejne nepomohlo a o mleko sem prisla. (Faktoru bylo samozrejme vic, ale i kdyz jsem mleko jeste mela, neprilo mi ze by na to melo nejaky vliv) Podle me jen draha sranda… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat