Reklama

Recenze na porodnici v Novém Jičíně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

megie23
Povídálka 35 příspěvků 04.01.17 14:56
Recenze na porodnici v Novém Jičíně

Dobrý den :-)
chtěla bych poprosit maminky které rodily v roce 2015-2016 na názor a postřehy na porodnici v Novém Jičíně.
 Děkuju

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

VeHE
Závislačka 4074 příspěvků 04.01.17 15:18

To mě taky zajímá :)

lmohy
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 04.01.17 15:54

@megie23 Tady si můžeš přečíst… https://www.emimino.cz/…/novy-jicin/

megie23
Povídálka 35 příspěvků 04.01.17 16:41

Dobrý den,
já na to koukala -ale je tam asi jen 8 aktuálních příspěvků-a doufala jsem že když dám dotaz sem - ozve se více maminek se svým názorem :-)

Marta.285
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 26.09.17 14:23

Ahojky, taky by mě zajímalo jak je to v Novém Jičíně jestli jste byly spokojeny??

VeHE
Závislačka 4074 příspěvků 26.09.17 14:30

@Marta.285 Rodila jsem tam v květnu 2017 a nikdy bych už jinam nešla. Všichni byli úžasní. Za celou dobu jsem nenarazila na nikoho kdo by byl protivný, všichni ochotní, milí a usměvaví. Měla jsem trochu obavy kvůli tomu co za negativní ohlasy koluje, ale na 100% se mi to vyvratilo. :palec:

Růžový motýl
Povídálka 39 příspěvků 26.09.17 17:31

Můžu jenom doporučit, všichni byli hrozně hodní a ochotní, byla jsem tam celkem dlouho a nemůžu si vůbec na nic stěžovat :)

Marta.285
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 27.09.17 05:59

@VeHE @Růžový motýl děkuji holky ????

Nikyy18
Extra třída :D 14381 příspěvků 1 inzerát 05.10.17 08:46

Ahojky
Taky zvažuji nad porodnicí v Novém Jičíně, přes 12 lety tam rodila kamarádka a nic moc to tam nebylo. Hlavně prostředí… První dvě děti jsem rodila v Opavě a byla jsem tam moc spokojená, ale teď bydlíme u NJ a do Opavy daleko.

Co se týče porodu, četla jsem o tom rajském plynu, teď v tv koukám na pořad malé lásky kde to maminy „dýchají“ a nevím mám z toho smíšené pocity… Zkoušela jste to některá? Jak moc se vám tam por. asistentky věnují? Radí jak se polohovat atd? A jak je to po porodu? Dají miminko hned na maminku, stříhá tatínek pupeční šňůru? Je miminko 2 hod. po porodu na poporodním pokoji s maminkou?

Na pokojích šestinedělí asi nejsou wc že? Proto bych asi chtěla spíš nadstandart. Četla jsem, že dávají 5 plen na den i vlhčené ubrousky a kosmetiku. Pro maminky noční košile…Je to tak? ať vím co si sebou teda brát :)

Růžový motýl
Povídálka 39 příspěvků 06.10.17 18:54

@Tracy rodila jsem akutním císařem takže co se týká průběhu porodu a po nevím. Na pokoji je záchod a sprcha společná, chtěla jsem nadstandard ale bohužel byl obsazený, myslím ale že se to vyplatí. Noční košile dávají ale pleny a ubrousky jsme měli vlastní.

Marta.285
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 06.10.17 20:48

Snad v lednu nebude moc porodu a nadstandard na mě zbyde. :D a pleny a kosmetiku pro mimčo teda vlastní?

Růžový motýl
Povídálka 39 příspěvků 07.10.17 06:36

@Marta.285 těžko říct je to o štěstí :) chce to zkusit hned při příchodu zeptat se zda je volný nadstandard a hned si to zamluvit :) Jo pleny a kosmetiku vlastní

Nikyy18
Extra třída :D 14381 příspěvků 1 inzerát 07.10.17 20:10

@Marta.285 kdy máš v lednu termín? já mám termín konec ledna :))

Nikyy18
Extra třída :D 14381 příspěvků 1 inzerát 07.10.17 20:13

@Růžový motýl já to tak plánuji hned co přijdu budu hlásit, že chci nadstandart. Si nějak nedovedu představit nechat prcka na pokoji a chodit pryč. V Opavě jsme měli vše na pokoji, i stravu. V NJ je to jak? Dávají jídlo na pokoj? Jinak na netu jsem právě četla, že ubrousky a 5ks plen na den maminky dostávají, i kosmetiku

Růžový motýl
Povídálka 39 příspěvků 08.10.17 06:49

@Tracy oběd jsme nedostávali na pokoj, ale to nevadilo, jeli jsme i s miminkem a bylo to v pohodě :) Ostatní jídla během dne už dávají na pokoj. Já jsem tam rodila dva roky zpět a měla jsem to vlastní, je fakt že jsem se o to ani nezajímala jestli to dávají :think: a nebo je to nějaká novinka :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama