Recenze překladatelky a tlumočnice Gertrude Jičínská

Anonymní
7.11.19 12:38

Recenze překladatelky a tlumočnice Gertrude Jičínská

Maminy,

chtěla bych se s Vámi podělit o špatné zkušenosti s překladatelkou a tlumočnicí, která se jmenuje Gertrude Jičínská (je z Pardubic).

Je to velmi nespolehlivá podivná paní, která si vzala peníze a materiály nedodala včas a ještě mi nějaké dluží, nevím, jak je z ní dostanu. Měla mi přeložit informace o mé chorobě, zezačátku se chovala až moc podivně mile, poté, co jsem ji zaplatila se její chování změnilo v chování arogantní.

Uvažuji, že na ni podám trestní oznámení, proto se chci zeptat, zda s tou to osobou nemá některá z vás zkušenost…

Holky, dávejte si na ni pozor!!!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5861
7.11.19 12:44

Mamino, odkdy se za překlady platí předem? Nechávala jsem jich pracovně dělat desítky a vždy se platí na fakturu po předání :nevim: nejde náhodou o konkurenci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19240
7.11.19 13:32
@Anonymní píše:
Maminy,

chtěla bych se s Vámi podělit o špatné zkušenosti s překladatelkou a tlumočnicí, která se jmenuje Gertrude Jičínská (je z Pardubic).

Je to velmi nespolehlivá podivná paní, která si vzala peníze a materiály nedodala včas a ještě mi nějaké dluží, nevím, jak je z ní dostanu. Měla mi přeložit informace o mé chorobě, zezačátku se chovala až moc podivně mile, poté, co jsem ji zaplatila se její chování změnilo v chování arogantní.

Uvažuji, že na ni podám trestní oznámení, proto se chci zeptat, zda s tou to osobou nemá některá z vás zkušenost…

Holky, dávejte si na ni pozor!!!

Opravdu jsi byla ochotná platit dopředu nějaké Gertrudě? Trochu mi to zavání trollem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama