Recenze stomatologicka pece

Anonymní
8.8.19 16:13

Recenze stomatologicka pece

Dobrý den, nechodíte někdo na kliniku stomatologicka péče na Vyšehradě nebo Nad Ryzankou? Scháním zubaře a nevím recenze. Děkuji

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8.8.19 17:46
@Anonymní píše:
Dobrý den, nechodíte někdo na kliniku stomatologicka péče na Vyšehradě nebo Nad Ryzankou? Scháním zubaře a nevím recenze. Děkuji

Nechápu, proč se tady lidi anonymně ptají na věci, které jsou neosobní. K zubaři snad chodíme každý, to nejsou citlivá data, zvl, chci-li jen hodnocení některých zařízení. Asi mělo být Nad Ryšánkou. Jinak český pravopis je „sháním“, to je jen detail.

Trochu z jiného soudku, před pár lety jsem uvažoval o změně zubaře, jedno zařízení s více lékaři, tak každý měl výborné recenze. Dokonce i doktorka, co byla po škole 3 měsíce, plno recenzí, samá chvála. Po pár letech - ty recenze už tam nějak nepřibývaly. Prostě to vypadá, že si to někdo naklikal sám, nebo jeho přátelé. Ale asi není potíž jít do knihovny, připojit se v kavárně nebo nějakém hotspotu, aby byla jiná IP. A nakliknout si hodnocení, lékař sám sobě. Nebo negativní konkurenci.
Většinou ty hodnocení ale sedí, ale občas tam je něco, co je přimíchané, zejména negativní hlasy. buď nesoudný pacient, nebo zlá konkurence.

Pokud by mi dával někdo doporučení tady jako anonym, tak určitě takovým referencím na lékaře budu věřit! To tak.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama